Registrace

Nové pravidlo - každý nově registrovaný spadá do vyhnanců. 
 

Registrační formulář:

Jméno:

To snad není tak těžký, ne? :D 

Druhé jméno:

Vám bude dáno.
 

Pohlaví:

Samec/Samice

Náboženství

Víra v sedm / Atheismus / Klan věrných Kahallie

Více  o náboženstvích zde

Věk:

Věk vlčete se pohybuje v rozmezí 1 - 3 let.
Věk dospělého vlka bývá 3 - 8 let.
Pokud umírají na stáří, děje se tak kolem 10 - 11 let.
Pokud si dokážete vyšší věk obhájit (např. "má element země, takže přebírá dlouhověkost stromů"), je možné ho mít vyšší.

 

Schopnosti:

Máte na výběr jeden z těchto elementů:

  • Led
  • Země
  • Voda
  • Oheň
  • Vzduch
  • Blesky
  • Čas

 

A jednu speciální schopnost jen a jen pro vás. Tato schopnost není braná jako "schopnost", není sopojena s magií, je to jen něco v čem váš vlk doopravdy vyniká. Není možné si brát schopnost, kterou už má někdo jiný. Schopnost, ani element nejsou povinné, ale myslete na to, že schopnost vám narozdíl od elementu (který se odvíjí od bohů) nemůže nikdo vzít.
A znovu, pro ty, kteří to ještě stále nechápou: Schopnost je NEMAGICKÁ.
(obsazené jsou: stopování, plížení, olíznutí vlasního oka, improvizace, výdrž bez spánku, zastrašování, naslouchání, sluch, léčitelstvi, imunita vůči přetvářce, roztomilost, zrak(denní), zpěv, plivání, sprint, svůdnost)

Rodina:

Napište své rodiče, příbuzenstvo, i když třeba nejsou ve smečce či jsou mrtví. Málokdy se rodí vlče samotné, takže myslete i na sourozence. Stačí klidně jen napsat, že umřeli při porodu nebo v brzkém věku.

Partnerství:

Pokud nemáte partnera ve smečce, pak toto pole nechte prázdné.

Povaha:

Co vašeho vlka vystihuje? Je společenský či spíše samotář? Jaký je ve společnosti? Co rád dělá? Co mu naopak vadí? Má rád boje, nebo je spíše klidný? Je to rozverný a hravý vlk nebo tichý mudrc?
Tato položka není ani tak důležitá pro nás, jako spíše pro vás. Měli by jste svého vlka znát především vy, my nepotřebujeme vědět jak se cítí, když prdí do vody. To samé u Minulosti. Dodržte minimální délku, ale nemusíte psát román.
Minimálně 12 řádků.

Minulost:

Co váš vlk dělal, než zavítal do Smečky Měsíčního svitu? Jaké měl dětství? Jak se k němu chovali rodiče, okolí, sourozenci? Měl kamarády? Co ho nakonec vedlo k tomu, že přišel sem? Jak objevil své schopnosti? Jak se choval ve své původní smečce?
Minimálně 20 řádků.

Zajímavosti a jiné věci:

Je ještě něco, co bychom o vašem vlkovi měli vědět? Je něčím skutečně zvláštní?
Závisí hlavně na vaší fantazii. Pokud je největší zajímavostí vašeho vlka to, že rozumí kvantové fyzice, tak ať.
Tato kolonka je nepovinná.

Vzhled:

 Stačí, když napíšete slovní popis svého vlka. Jakou má barvu, jestli má nějaké specifické znaky, přibližnou stavbu těla apod. Můžete přidat i nějaké obrázky pro inspiraci. Poté vám ho nakreslí smečkový ilustrátor. Také si můžete svůj obrázek nakreslit sami.
Uvědomte si, že smečkový ilustrátor vám obrázek nebude pořád měnit, takže se o svém vzhledu rozhodněte nejlépe napoprvé správně.

Nebereme křídla.
A prosím, žádné linearty.

O sobě:

Zde můžete, ale nemusíte napsat něco o sobě, jako o reálné osobě. Třeba typu "Jsem holka, které není ani dvacet, ale už ne ani deset, mám ráda houbaření a nemám ráda pomeranče." (No fajn, něco trochu míň ulítlého, jak někdo může mít nerad pomeranče?)
Můžete přidat i nějaký kontakt na svoji osobu.

Registrace

register

Jméno : Blade
Druhé jméno: -
Pohlaví: Samice
Náboženství: Víra v sedm
Věk : 3 roky
Schopnost : Blesky/ velká síla v zubech
Rodina :
Matka: zemřela po porodu
Otec: nepamatuje si svého otce jednoduše mu říká Secret
Sestra: Soy (chvíli se o Blade starala ale asi v 1 roku jí opustila)
Partnerství: -

Povaha: Obvykle se chová agresivně. Má ráda boje a s nikým se moc nepáře. Přátelsky se chová jen k přátelům které mileráda ochrání před každým zlem. Je hravá i když se chová agresivně když je rozčilená a někdo najednou začne hrát nějakou hru rychle se přidá. Nemá ráda samotu je spíše společenský typ. Nemá ráda zbytečné hádky. Kromě agrese projevuje i výbušnost a drzost,ale jen když jí někdo naštve.
Je docela chytrá. Má ráda tvrdší zacházení,ale nenávidí když jí někdo využívá vyhovuje jí tak 2-3 práce za den. Je rychlá,ale né moc vytrvalá. Dále má ráda menší nebezpečí. Umí pár triků,ale málokdy je použije důvěryhodně. Nenávidí vlky kteří jí neustále kárají, je sice pološtěně ale s ostrými tesáky! Dále nenávidí kromě hádek i spory do kterých je zapletená i ona.

Minulost:
Než zavítala do smečky byla ustrašená z její alfy v jiné smečce měly šíleného vůdce který jí káral a tak z ní začal růst agresivní zabiják. Kamarády neměla proto má ráda společnost. V bývalé smečce dřív bývala i její sestra která smečku kvůli sporům s alfou Alfa vyhnal. Ve 2 letech byla už silná a dokázala ulovit několik králíků, bohužel kvůli její výdrži jenom pár. Po pár měsících smečku opustila kvůli sporům s Alfou a dalšími členy smečky. Když byla osamocená svět se jí zdál tak velký! Všude plno králíků a větších zvířat. Následovně si našla provizorní domeček pod skálou. Naneštěstí jí našla smečka která ji chtěla zabít pokud' se nepřidá. Snažila se utéct ale nakonec to přijmula. Další drsné zacházení. Alfa se jí z ní snažil vychovat zabijačku a trénoval jí každý den. Potom začala lovit,ale jenom soukromě, pro alfu. Jednou ale přišla pouze s jedním králíkem v tlamičce za což dostala pořádný výprask. Další dny potkávala čtyřnohé zvíře byl to kůň nevěděla to a tak to jednoho dne rychle běžela říct Alfě. Alfa to ignoroval až potom ho to Bladino štěkání a kňučení přestalo bavit a flákl jí do boku jeho obří tlapou. Schopnosti se u ní projevili celkem nedávno, asi když jí bylo 2 a půl. Prostě do ní udeřil před celou smečkou blesk a ona si dál vesele hopkala do své skrýše. Druhý den byla vyhoštěna ze smečky z důvodu že by mohla pro smečku představovat velké nebezpečí.

Zajímavosti: -

Vzhled: Přiměřená velikost menší tlapky nějak takto vypadá: https://img00.deviantart.net/be77/i/2011/322/b/1/wolf_by_blackice_wolf-d4gjm92.jpg

O sobě: Omlouvám se za gramatické chyby tudíž háčky čárky atd.
A ještě se chci zeptat ten příběh celého dne mám po přijetí do smečky také napsat že?

Re: register

opravuji Vzhled
Je vyšší postavy,menší tlapky a pro ní typicky šedobílá srst. Přiměřeně chlupatá,oči nejsou malé ani velké,má černý čumák.

Přidat nový příspěvek

Nejbližší Herní Akce: 
  • --- XXX ---
Coming soon:
  • Vzhledy
  • Neherní postavy (Ok... not so soon.)
Aktuální stav ve Xikuratu 
Po Thunderově návštěvě je podstatná část lesa u jezera zničená. Jinak ale zatím celé údolí prosperuje. Kdy se tato situace změní je však jen otázkou času. Telesphoros, Acantha i Reklan obdrželi zprávu o přicházejícím Kahalliem. Jak s ní naloží se však pravděpodobně dozvíme až ve chvíli, kdy místo měsíce vysvitne rudé slunce. 
Krom zpárvy o Kahalliem, si však stromy i zvířata šeptají i o příchodu někoho jiného. Právě toho, před kterým jeden z nejstarších členů hlídky Xikurat tolikrát varoval. Může to být ale pravda? Odpověď s jistoutou znají jen dvě stvoření. Budoucnost celého Xikuratu leží v tlapách tří bohů, dvoumesíčního vlčete a jedné vlčice. Jak se zachovají?
 
Více o momentální situaci (počasí atp.) ZDE.