Registrace

Nové pravidlo - každý nově registrovaný spadá do vyhnanců. 
 

Registrační formulář:

Jméno:

To snad není tak těžký, ne? :D 

Druhé jméno:

Vám bude dáno.
 

Pohlaví:

Samec/Samice

Náboženství

Víra v sedm / Atheismus / Klan věrných Kahallie

Více  o náboženstvích zde

Věk:

Věk vlčete se pohybuje v rozmezí 1 - 3 let.
Věk dospělého vlka bývá 3 - 8 let.
Pokud umírají na stáří, děje se tak kolem 10 - 11 let.
Pokud si dokážete vyšší věk obhájit (např. "má element země, takže přebírá dlouhověkost stromů"), je možné ho mít vyšší.

 

Schopnosti:

Máte na výběr jeden z těchto elementů:

  • Led
  • Země
  • Voda
  • Oheň
  • Vzduch
  • Blesky
  • Čas

 

A jednu speciální schopnost jen a jen pro vás. Tato schopnost není braná jako "schopnost", není sopojena s magií, je to jen něco v čem váš vlk doopravdy vyniká. Není možné si brát schopnost, kterou už má někdo jiný. Schopnost, ani element nejsou povinné, ale myslete na to, že schopnost vám narozdíl od elementu (který se odvíjí od bohů) nemůže nikdo vzít.
A znovu, pro ty, kteří to ještě stále nechápou: Schopnost je NEMAGICKÁ.
(obsazené jsou: stopování, plížení, olíznutí vlasního oka, improvizace, výdrž bez spánku, zastrašování, naslouchání, sluch, léčitelstvi, imunita vůči přetvářce, roztomilost, zrak(denní), zpěv, plivání, sprint, svůdnost)

Rodina:

Napište své rodiče, příbuzenstvo, i když třeba nejsou ve smečce či jsou mrtví. Málokdy se rodí vlče samotné, takže myslete i na sourozence. Stačí klidně jen napsat, že umřeli při porodu nebo v brzkém věku.

Partnerství:

Pokud nemáte partnera ve smečce, pak toto pole nechte prázdné.

Povaha:

Co vašeho vlka vystihuje? Je společenský či spíše samotář? Jaký je ve společnosti? Co rád dělá? Co mu naopak vadí? Má rád boje, nebo je spíše klidný? Je to rozverný a hravý vlk nebo tichý mudrc?
Tato položka není ani tak důležitá pro nás, jako spíše pro vás. Měli by jste svého vlka znát především vy, my nepotřebujeme vědět jak se cítí, když prdí do vody. To samé u Minulosti. Dodržte minimální délku, ale nemusíte psát román.
Minimálně 12 řádků.

Minulost:

Co váš vlk dělal, než zavítal do Smečky Měsíčního svitu? Jaké měl dětství? Jak se k němu chovali rodiče, okolí, sourozenci? Měl kamarády? Co ho nakonec vedlo k tomu, že přišel sem? Jak objevil své schopnosti? Jak se choval ve své původní smečce?
Minimálně 20 řádků.

Zajímavosti a jiné věci:

Je ještě něco, co bychom o vašem vlkovi měli vědět? Je něčím skutečně zvláštní?
Závisí hlavně na vaší fantazii. Pokud je největší zajímavostí vašeho vlka to, že rozumí kvantové fyzice, tak ať.
Tato kolonka je nepovinná.

Vzhled:

 Stačí, když napíšete slovní popis svého vlka. Jakou má barvu, jestli má nějaké specifické znaky, přibližnou stavbu těla apod. Můžete přidat i nějaké obrázky pro inspiraci. Poté vám ho nakreslí smečkový ilustrátor. Také si můžete svůj obrázek nakreslit sami.
Uvědomte si, že smečkový ilustrátor vám obrázek nebude pořád měnit, takže se o svém vzhledu rozhodněte nejlépe napoprvé správně.

Nebereme křídla.
A prosím, žádné linearty.

O sobě:

Zde můžete, ale nemusíte napsat něco o sobě, jako o reálné osobě. Třeba typu "Jsem holka, které není ani dvacet, ale už ne ani deset, mám ráda houbaření a nemám ráda pomeranče." (No fajn, něco trochu míň ulítlého, jak někdo může mít nerad pomeranče?)
Můžete přidat i nějaký kontakt na svoji osobu.

Registrace

Fiara

Jméno: Fiara
Druhé jméno- . . .
Pohlaví- samice
Náboženství: atheista
Věk- 2
schopnost- telepatie (mluvení s ostatními pomocí mysli)
rodina- Ash (sestra- žije) Jason (bratr-mrtvý) Melanie (matka- mrtvá) Daniel (otec-mrtvý)
partner- není
povaha- drzá, ale myslí to přátelsky, má rada samotu ale pak nemá co dělat takže radši společnost, přátelská, u nových lidí/vlků moc nemluví a je stydlivá, hodně těžce se naštve
minulost-
Když se narodila sestra si jí oblíbila a bratr jí nenáviděl, jednoho dne v noci odešla a do jí unesli lidé, před tím než se jí něco stalo utekla zpátky za smečkou kde se o ní starali ještě víc. Když už všichni usnuly Fiara byla vzhůru a slyšela kroky a další smečku. Vzbudila sestru a zalezly do nějakého kouta kde byli nenápadné. Odehrál se tam boj se smečkami, matka, otec a jejich bratr tam umíraly a ony se na to museli dívat. Fiara rychle odběhla a ti co přežily z druhé smečky co je napadla si vzali Ash a Fiara se toulala po lese. Už byla dost vyhublá a měla hlad, ale nenaučila se ulovit ani králíka. Snažila se to vydržet a vydržela než se jí naskytlo štěstí že našla nějaké maso. Stačilo jí to a šla dál. Našla si nějaké kamarády, ale ani u nich nevydržela dlouho a dál šla. V hlavě si furt opakovala slova "pomoc" pak už na únavu usnula když se probudila kolem ní stála smečka vlků. Snažila se postavit a místo toho zase spadla usnula. Když se dál probudila automaticky se zvedla běžela do lesa. Začínala si brát na vinnu že Ash sebrali, mohli si vzít ji, Ale to by Ash trpěla hladem jako teď ona. Slíbila si že nebude mluvit o rodině a zůstane silná i kdyby měla zemřít na hlad. Viděla území dalších vlků tak se co nejvíc skrčila a snažila se projít bez boje, ale zakopla a ztratila pamět a vědomí.Když se probudila (už zase) rozhodla se zůstane, stejně nemá smysl být naživu když nemá rodinu. (dál se u ní dál nedělo, tak nevím co bych psala)
vzhled: tlapy, uši a ocas jsou do barev ohně, oči oranžové a drápy taky červené, jinak je tmavě šedá. (když tak popíšu víc detailněji)
O mě: jsem prostě holka, a chovám se stejně jak můj vlk, víc o sobě nevím, Snad bude stačit.

Re: Fiara

Yeah, well... oznámení platí i pro tebe. Já to přijímat nebudu a Arw... no... jednou to zkontroluje určitě!

Oznámení

Hey!

Tímto bych vás rád požádal o trpělivost. Jak už si mnozí z členů všimli, poslední dobou se na stránkách (ani na chatu) moc nevyskytuji. A sice nechci všechno shazovat na maturitu, ale tak upřímně... může za to maturita! Nicméně, já i Arw jsme (v rámci mezí) stále naživu! A jednoho dne vám ty registrace Arwen zajisté zkontroluje! Věřte & čekejte.

S láskou a nefalšovaným pocitem viny,
váš Wind.

Registrace

Jméno: Trysa
Druhé jméno: -
Pohlaví: Samice
Náboženství: Víra v sedm
Věk: 6
Schopnosti: Čas
Rodina:
Otec-Neznámý
Matka- Lyriana-Mrtvá
Sestra-Florsia-Pohřešovaná
Bratr- Sage-zrádce
Partnerství: -------
Povaha: Trysa je celkem náladová jelikož vždy změní hned náladu.Je skromná a obvykle se všem vyhýbá. Má pouze jednu velmi užitečnou vlastnost.I když má svých problémů hafo tak pomáhá se vyrovnat s problémy ostatních........
Minulost: Její minulost vlastně není ani pro ni důležitá jelikož se rozhodla žít od znova. Né každý udrží poslouchat ty hrůzy které zažila.
Trysa neboli pravým jménem Trysiana si neprošla nejhezčím dětstvím.
Neznala otce....Matka umřela při bitvě o území....Sestra zmizela...A bratr?
Ten prolhaný lhář nebyl schopný se o Trysu postarat tak jí nechal na pospas smrti v lese když jí byl pouhý měsíc.Ale poté co jí zachránil neznámý vlk se její život doslova změnil v teror a hru o přežití, jelikož její zachránce byl tyran a hulvát který se ukonejšil jen krví,pomstou a vybíjel si zlost na jiných.Po dlouhých dvou letech konečně uprchla.Jenže musela přežít sama v zimě.Ale na samotu jsi postupně času zvykala.Ale to je jen minulost.Sice ano je to samotářka bez přátel,a se starými ránami po týrání ,ale pořád má city a srdce.
Zajímavosti atd..: Je Bisexuálka
Vzhled: Sněžně modrá s tmavě modrými packami a žluto-fialovými očima
Něco o mě: Jsem taková retardovaná osůbka která zbožňuje MLP,vlky,anime a mnoho dalších roztomilých blbůstek.Jsem BI (Bisexuálka) a zbožňuji vše modré :3Registrace

Jméno: Alein
Druhé jméno: -
Pohlaví: Samice
Náboženství: Víra v sedm
Věk: 4 roky
Schopnosti: Oheň- Rychlost
Otec - neznámý
Matka - Eyve [Mrtvá]
Partnerství: -

Povaha: Alein je Přátelská milá vlčice. Je pro každou srandu, ať už na cizí, nebo na vlastní účet. Pro své přátele je ochotna obětovat skoro vše, proto také nesnáší přetvářku a falešnost. Je velmi háklivá na svoji minulost. Nerada o ní mluví a začíná být mírně agresivní, při otázce mířené tímto směrem. Aelin je někdy náladová. Hlavně když se jí vrací vzpomínky. Potom není moc jednoduché s ní vyjít. Ale když má dobrou náladu, což je poslední dobou stále častěji, ráda se zapojí do každé hry a to si pak hraje jako neposedné štěně. Nemá ráda násilí a tak se mu snaží povětšinu času vyhýbat. Když už to ale nejde řešit po dobrém, je agresivní. Je schopná i někoho zabít, jen aby ochránila své přátele, slabšího vlka, na kterém si zvyšuje ego nějaký nafoukaný vlk. Občas je trochu drzá, ale umí si prosadit svůj názor a stát si za ním.

Minulost: Své dětství si už skoro ani nepamatuje. Otce nikdy nepoznala a matka jí umřela když byla ještě malá. Přežila asi jen díky tomu, že se přidala do jedné smečky, žijící v horách. Tam si také našla velmi dobrého kamaráda. Jmenoval se Finick. Spolu s Finickem si hráli, objevovali všechno možné a byli vždy jeden pro druhého oporou. Když Aelin dospívala, začala mít problémy s partou vlků ve smečce. Často se spolu prali až při jedné rvačce uprostřed lesa jeden z party vlků rozdrásal Finickovi hrdlo. To Aelin zlomilo. Cítila strašnou bolest nad ztrátou přítele. Přestala se ovládat. Oči jí potemněli hněvem, když v tom se jí od tlapek začala zvedat oranžová koule, která skoro sama od sebe vyplula směrem k partě vlků. Tato oranžová koule zapálila všechno, čeho se dotkla. Patra vlků stála a ohromeně se na Aelin dívala. Toho Aelin využila a stal se z ní šílený zabiják, aby pomstila svého kamaráda. Do chvíle rozdrásala hrdla všem, co s tím měli něco společného. Věděla, že s tím, co právě udělala, se do smečky vrátit nemůže. Alfa by ji zabil. Proto se rozhodla, že uteče a najde si novou smečku. Běžela dlouho, ale novou smečku objevila asi po třech týdnech. Přijali ji mezi sebe, ale báli se jí, neboť mívala záchvaty vzteku, když jí někdo připomněl, nebo se zeptal na její bývalou smečku. To pak nedokázala svůj oheň krotit. Jediný, kdo se jí nebál, byl vlk, asi o rok starší než ona a snažil se jí pomoci. Jmenoval se Dorin. Vládl silou větru. Často spolu chodili daleko od smečky, kde se ji Dorin snažil rozzuřit. A Alein vybuchla vztekem. zapálila vše, co bylo v okolí. Dorin ji učil ovládat svoji moc a svojí schopností dusil oheň, aby nenapáchal moc škod. Nakonec to Alein dokázala. Naučila se svoji moc ovládat. Po čase smečku opustila kvůli jednomu nepříjemnému vlkovi.

Vzhled: Alein je černá vlčice. Má bílé tlapky, špičku ocasu a srst kolem čenichu. Pod její hustou delší srstí se rýsují svaly. Její oči jsou světle zelené se zlatavými kroužky.

Registrace - pokud jsem pochopila správně, má se to psát sem.

Jméno: Tempest

Druhé jméno: -

Pohlaví: Samice

Náboženství: Víra v sedm

Věk: 4 roky

Schopnosti: Voda - Mrštnost

Rodina:
Otec - Taylor [Mrtvý]
Matka - Nancy [Mrtvý]
Bratr - Flame
Bratr - Storm [Mrtvý]
Sestra - Sparkle

Partnerství: -

Povaha: Tempest je něco mezi společenským a samotářským vlkem. Je vážná a skoro nikomu nedůěřuje. Zvenku je jako kámen, ale když si k ní najdete cestu, tak poznáte že je milá, vtipná a hodná. Ráda chodívá do lesa nebo k řece. Občas je i sarkastická a trochu nafrněná, ale dokáže se i někoho zastat. Nemá ráda když se někdo povyšuje i když to ona sama občas dělá ale někdy si to neuvědomuje, takže jí to musí někdo vždy připomenout. Když si najde kamaráda, tak si s ním ráda hraje protože jich nikdy moc neměla. Vždy jí zradili takže proto nikomu moc nedůvěřuje. Jelikož je mrštná, tak je schopná někoho zabít aniž by o tom věděl. Díky své mrštnosti ráda někoho straší když někoho vidí sama třeba v lese, ale když jí to přestane bavit (třeba že to toho dotyčného nevystrašilo) tak přestane a jde si najít něco jiného na zabavení. Tempest je spíše ten bojový tip, a dokáže se rychle naštvat a nechcete vědět co dělá. Tím chci naznačit že je docela agresivní a výbušná, a ona tím chce naznačit že je nebezpečná.

Minulost:
Tempest se narodila jako nejstarší z její rodiny, a proto když se narodili ostatní, tak jí rodiče nevěnovali tolik pozornosti. Začínala být čím dál tím víc samotářská a víc pomstychtivá. Chtěla to zahnat, tak si našla kamarády. Několik měsíců se s nimi bavila, až ji začali šikanovat. Řekla to svým rodičům ale nevnímali jí. Starali se hlavně o nejmladšího člena rodiny Storma. Ostatní byli už starší a dokázali se o sebe postarat sami. Rodiče jim taky nevěnovali pozornost ale jim to bylo jedno. Takhle to pokračovalo ještě několik měsíců, až to Tempest nevydržela. Večer se připlížila ke Stormovi, opatrně ho zatáhla do lesa a tam ho chladnokrevně zabila. Další den se její rodiče zděsili kam zmizel a s polovinou smečky ho hledali. Našla ho její matka. Několik dni truchlili ale potom se začali starat o další nejmladší a to byla Sparkle. Tu nedokázala zabít. Tempest ale překvapilo že se starají i o Flamea. Naštvala se a rozhodla se najít její bývalé kamarády. Dovedla je k jezeru. Chvíli s nimi mluvila ale potom je strčila do jezera. Jelikož neuměli moc plavat, tak se skoro topili. Tempest to bylo jedno. Snažili se dostat na břeh, a jak tam skoro byli, Temp se naštvala a v jezeře vytvořila silný vír, takže tím pádem to táhlo šikanátory k víru. Vír se uklidnil a Tempest si byla jistá že je zabila. Vůbec nevěděla jak to udělala a myslela si že má element vody. Poté se vrátila ke smečce a hned jak viděla své rodiče, tak je zabila stejně jako mladšího bratra. Vidělo jí přitom hodně vlků včetně Alfy. Začala utíkat a jelikož Smečka utíkala za ní, namířila si to k vodě. Stoupla si čelem ke smečce, zapojila svou mysl a vytvořila vlnu, která byla docela malá ale hodně silná. Poslala to na ně a zase utíkala pryč. Teď si byla jistá že získala element vody. Schovávala se rok, až našla smečku ve které by jí mohlo být dobře. [Omlouvám se že to je dlouhé a až moc do detailu]

Zajímavosti a jiné věci:
-

Vzhled:
Tempest je bílá vlčice s černou čárou která začíná od nosu a končí u špičky ocasu, má černé uši, modré oči, tři černé tečky pod pravým okem které jsou podle velikosti (malá, střední, velká), černé tlapy, jizva přes levé oko

O sobě:
Jsem náctiletá holka. Mám ráda MLP- FiM a ráda čtu. Proč jsem tady podala přihlášku? Protože mám ráda i RPG a vlky. (Pardon ale víc věcí o mě mě nenapadá)

Re: Registrace - pokud jsem pochopila správně, má se to psát sem.

Moc se omlouvám, zapomněla jsem napsat že Tempest je lesba a něco o mě že jsem Bisexuálka... Doufám že to nevadí.

register

Jméno : Blade
Druhé jméno: -
Pohlaví: Samice
Náboženství: Víra v sedm
Věk : 3 roky
Schopnost : Blesky/ velká síla v zubech
Rodina :
Matka: zemřela po porodu
Otec: nepamatuje si svého otce jednoduše mu říká Secret
Sestra: Soy (chvíli se o Blade starala ale asi v 1 roku jí opustila)
Partnerství: -

Povaha: Obvykle se chová agresivně. Má ráda boje a s nikým se moc nepáře. Přátelsky se chová jen k přátelům které mileráda ochrání před každým zlem. Je hravá i když se chová agresivně když je rozčilená a někdo najednou začne hrát nějakou hru rychle se přidá. Nemá ráda samotu je spíše společenský typ. Nemá ráda zbytečné hádky. Kromě agrese projevuje i výbušnost a drzost,ale jen když jí někdo naštve.
Je docela chytrá. Má ráda tvrdší zacházení,ale nenávidí když jí někdo využívá vyhovuje jí tak 2-3 práce za den. Je rychlá,ale né moc vytrvalá. Dále má ráda menší nebezpečí. Umí pár triků,ale málokdy je použije důvěryhodně. Nenávidí vlky kteří jí neustále kárají, je sice pološtěně ale s ostrými tesáky! Dále nenávidí kromě hádek i spory do kterých je zapletená i ona.

Minulost:
Než zavítala do smečky byla ustrašená z její alfy v jiné smečce měly šíleného vůdce který jí káral a tak z ní začal růst agresivní zabiják. Kamarády neměla proto má ráda společnost. V bývalé smečce dřív bývala i její sestra která smečku kvůli sporům s alfou Alfa vyhnal. Ve 2 letech byla už silná a dokázala ulovit několik králíků, bohužel kvůli její výdrži jenom pár. Po pár měsících smečku opustila kvůli sporům s Alfou a dalšími členy smečky. Když byla osamocená svět se jí zdál tak velký! Všude plno králíků a větších zvířat. Následovně si našla provizorní domeček pod skálou. Naneštěstí jí našla smečka která ji chtěla zabít pokud' se nepřidá. Snažila se utéct ale nakonec to přijmula. Další drsné zacházení. Alfa se jí z ní snažil vychovat zabijačku a trénoval jí každý den. Potom začala lovit,ale jenom soukromě, pro alfu. Jednou ale přišla pouze s jedním králíkem v tlamičce za což dostala pořádný výprask. Další dny potkávala čtyřnohé zvíře byl to kůň nevěděla to a tak to jednoho dne rychle běžela říct Alfě. Alfa to ignoroval až potom ho to Bladino štěkání a kňučení přestalo bavit a flákl jí do boku jeho obří tlapou. Schopnosti se u ní projevili celkem nedávno, asi když jí bylo 2 a půl. Prostě do ní udeřil před celou smečkou blesk a ona si dál vesele hopkala do své skrýše. Druhý den byla vyhoštěna ze smečky z důvodu že by mohla pro smečku představovat velké nebezpečí.

Zajímavosti: -

Vzhled: Přiměřená velikost menší tlapky nějak takto vypadá: https://img00.deviantart.net/be77/i/2011/322/b/1/wolf_by_blackice_wolf-d4gjm92.jpg

O sobě: Omlouvám se za gramatické chyby tudíž háčky čárky atd.
A ještě se chci zeptat ten příběh celého dne mám po přijetí do smečky také napsat že?

Re: register

opravuji Vzhled
Je vyšší postavy,menší tlapky a pro ní typicky šedobílá srst. Přiměřeně chlupatá,oči nejsou malé ani velké,má černý čumák.

Re: register

Uznáno.
Příběh psát nemusíš, čistka už skončila. :) Každopádně kontroluj novinky v dolním boxu, možná bude podobná čistka toho typu v budoucnu.

Přidat nový příspěvek

Nejbližší Herní Akce: 
  • --- XXX ---
Coming soon:
  • Vzhledy
  • Neherní postavy (Ok... not so soon.)
Aktuální stav ve Xikuratu 
Po Thunderově návštěvě je podstatná část lesa u jezera zničená. Jinak ale zatím celé údolí prosperuje. Kdy se tato situace změní je však jen otázkou času. Telesphoros, Acantha i Reklan obdrželi zprávu o přicházejícím Kahalliem. Jak s ní naloží se však pravděpodobně dozvíme až ve chvíli, kdy místo měsíce vysvitne rudé slunce. 
Krom zpárvy o Kahalliem, si však stromy i zvířata šeptají i o příchodu někoho jiného. Právě toho, před kterým jeden z nejstarších členů hlídky Xikurat tolikrát varoval. Může to být ale pravda? Odpověď s jistoutou znají jen dvě stvoření. Budoucnost celého Xikuratu leží v tlapách tří bohů, dvoumesíčního vlčete a jedné vlčice. Jak se zachovají?
 
Více o momentální situaci (počasí atp.) ZDE.