Keciště

Tady se můžete domlouvat na hrách, psát své stížnosti, omluvenky a další blbosti, co máte potřebu řešit mimo chat. 

Keciště

Hra

Upřímně? Bývalo to tu mnohem lepší a kvalitnější. Škoda, že to není pod vedením Miremel. Věděla, co dělá. Bylo to na nějaké úrovni. A teď? Je mi z toho smutno, kam se tahle hra dostala. Fakt smutno...

Re: Hra

Jakoby... nevím co přesně ode mě teď čekáš. Není to úplně konstruktivní kritika a na základě slov "bývalo to tu mnohem lepší a kvalitnější" toho moc nezměním, víš jak.
Pravda je taková, že pod vedením to teď máme já a Arwen. A nejen, že se k tomu nikdo jiný nehlásí, dokonce nám do toho ani nikdo nemluví. A doteď se nezdálo, že by někdo vůbec chtěl. Ale pokud máš výhrady, určitě si to rádi minimálně vyslechnem. Nic víc neslibuju, ale výhrady jsou vždycky dobrý.
Pokud chceš prostě jenom zpátky Miremel, tak je to složitější, že. Páč pochybuju, že by na tohle měla čas. A pokud máš prostě jenom výhrady proti nám dvěma, tak si asi založ svojí smečku, idk. Nebo se sem nechoď dívat, když tě to pohoršuje. Nevím, co ti na to říct. Je holt těžký odpovídat na tak konkrétní zprávy, jako "Je mi z toho smutno, bývalý hráč."

Re: Hra

Naposledy, když jsem před Miremel mluvil o smečce, její reakce byla něco jako "hahahah, já jsem tak ráda, že už to nemusim řešit!" Takže jakoby, pokud chceš zpátky Miremel... hodně štěstí s přemlouvánim, no. Se holt vole smiř s tim, že čas jaksi plyne. Já si třeba myslim, že smečka byla nejlepší za Acerbise, v úplnejch počátcích, ale hele, kde je mu asi konec. Tak to prostě je, život jde dál.
Jestli je ti z nás taaak strašlivě smutno, tak jako sorry, ale kdo tě nutí se sem koukat. Na Miremel si můžeš zavzpomíná na starejch stránkách.
My jsme to dostali, když už to tu bylo mrtvý. Nikdo o to neměl zájem. Bylo to my nebo nic. Tak asi sorry, že je pro mě Xikurat citová záležitost a neumim to nechat umřít. My jsme se o to s Miremel nijak nesrvali, víšco. Ona o to prostě už nemá zájem, my jo. Takhle jednoduchý to je. To, že to pro tebe nedosahuje ty kvality, to je holt smutný, ale tak každej máme jinej vkus, že. Fňukánim nic nespravíš, najdi si smečku, co těch tvejch kvalit dosahuje nebo se o tuhle smečku přihlaš, až nás to nebude bavit dál vést.

.

https://cms.smecka-krvave-valky.webnode.cz/

Smečka kravévé války :) Čekáme na nové členy :)

Re: .

Hulváte! Tohle tu neni na reklamy, víšco.

Hra

Ahoj vlci :-)
Nejde mi hrát. Když kliknu na: Chat v případě výskytu kreténů,nejde mi hrát :,( Ukáže mi to jen: File not found . Co mám dělat? :,(

Re: Hra

Chat na "výskyt kreténů" je tam ještě z doby, kdy fungovaly blueboardové chaty. Ty už bohužel nejdou a místo toho tam máme tamtu... věc. Takže kdyžtak chodit na ten první chat.
Ps: Lidi nechtěli byste to přesunout na Discord? Ta nová věc mi příliš nevyhovuje... Nevím, jak vám.

Re: Hra

Ten chat nefunguje

-

Zdravím drazí vlkouši, slavnostně oznamuji, že zanedlouho na pár dní vycestuji do zahraničí, proto s prosbami a dalšími věcmi prosím počkejte do 5.6., to už zase budu tady. Nebo mě můžete zaspamovat na sociálních sítích a já všechno udělám, až budu doma.
- Přeji příjemný večer (noc?), ráno, odpoledne, zkrátka čas, kdy tohle čtete.

Přidat nový příspěvek

Nejbližší Herní Akce: 
  • EVAKUACE   -   29. 8. 2019  18:00
  • Kahallie   -   ?
Coming soon:
  • Doplňující obrázky vlků i míst v Xikuratu
Aktuální stav ve Xikuratu 
V Xikuratu panuje panika. Vyhnanci v sebevražedných pokusech přebíhají hory a dokonce se snižují k něčemu takovému, jako jsou organizované skupiny pokoušející se dostat se přes hlídku. Zpráva o Kahalliem už dorazila snad ke každému. Stejně jako všechna zvěř, i smečka se rozhodla utéct. Zatímco se Arwen chystá na dlouhou cestu, Wind Theif se rozhodl požádat o pomoc jiného boha. Toho, který nabízí nesmrtelnost.