Registrace

Nové pravidlo - každý nově registrovaný spadá do vyhnanců. 
 

Registrační formulář:

Jméno:

To snad není tak těžký, ne? :D 

Druhé jméno:

Vám bude dáno.
 

Pohlaví:

Samec/Samice

Náboženství

Víra v sedm / Atheismus / Klan věrných Kahallie

Více  o náboženstvích zde

Věk:

Věk vlčete se pohybuje v rozmezí 1 - 3 let.
Věk dospělého vlka bývá 3 - 8 let.
Pokud umírají na stáří, děje se tak kolem 10 - 11 let.
Pokud si dokážete vyšší věk obhájit (např. "má element země, takže přebírá dlouhověkost stromů"), je možné ho mít vyšší.

 

Schopnosti:

Máte na výběr jeden z těchto elementů:

  • Led
  • Země
  • Voda
  • Oheň
  • Vzduch
  • Blesky
  • Čas

 

A jednu speciální schopnost jen a jen pro vás. Tato schopnost není braná jako "schopnost", není sopojena s magií, je to jen něco v čem váš vlk doopravdy vyniká. Není možné si brát schopnost, kterou už má někdo jiný. Schopnost, ani element nejsou povinné, ale myslete na to, že schopnost vám narozdíl od elementu (který se odvíjí od bohů) nemůže nikdo vzít.
A znovu, pro ty, kteří to ještě stále nechápou: Schopnost je NEMAGICKÁ.
(obsazené jsou: stopování, plížení, olíznutí vlasního oka, improvizace, výdrž bez spánku, zastrašování, imunita vůči přetvářce, zrak(denní), zpěv, plivání, sprint, svůdnost, tváření se jakože nic, síla v zubech, bojový talent, rychlost, mrštnost, kreslení)

Rodina:

Napište své rodiče, příbuzenstvo, i když třeba nejsou ve smečce či jsou mrtví. Málokdy se rodí vlče samotné, takže myslete i na sourozence. Stačí klidně jen napsat, že umřeli při porodu nebo v brzkém věku.

Partnerství:

Pokud nemáte partnera ve smečce, pak toto pole nechte prázdné.

Povaha:

Co vašeho vlka vystihuje? Je společenský či spíše samotář? Jaký je ve společnosti? Co rád dělá? Co mu naopak vadí? Má rád boje, nebo je spíše klidný? Je to rozverný a hravý vlk nebo tichý mudrc?
Tato položka není ani tak důležitá pro nás, jako spíše pro vás. Měli by jste svého vlka znát především vy, my nepotřebujeme vědět jak se cítí, když prdí do vody. To samé u Minulosti. Dodržte minimální délku, ale nemusíte psát román.
Minimálně 12 řádků.

Minulost:

Co váš vlk dělal, než zavítal do Smečky Měsíčního svitu? Jaké měl dětství? Jak se k němu chovali rodiče, okolí, sourozenci? Měl kamarády? Co ho nakonec vedlo k tomu, že přišel sem? Jak objevil své schopnosti? Jak se choval ve své původní smečce?
Minimálně 20 řádků.

Zajímavosti a jiné věci:

Je ještě něco, co bychom o vašem vlkovi měli vědět? Je něčím skutečně zvláštní?
Závisí hlavně na vaší fantazii. Pokud je největší zajímavostí vašeho vlka to, že rozumí kvantové fyzice, tak ať.
Tato kolonka je nepovinná.

Vzhled:

 Stačí, když napíšete slovní popis svého vlka. Jakou má barvu, jestli má nějaké specifické znaky, přibližnou stavbu těla apod. Můžete přidat i nějaké obrázky pro inspiraci. Poté vám ho nakreslí smečkový ilustrátor. Také si můžete svůj obrázek nakreslit sami. 
Uvědomte si, že smečkový ilustrátor vám obrázek nebude pořád měnit, takže se o svém vzhledu rozhodněte nejlépe napoprvé správně.

Nebereme křídla.
A prosím, žádné linearty.

+ novinka, vzhled vám bude nakreslen až po tom, co se ukážete na chatu a dáte vědět, že hodláte být aktivní a chcete obrázek. Ilustrátoři kreslením obrázků neaktivním vlkům trpí. Neutrapte nám ilustrátory. 

O sobě:

Zde můžete, ale nemusíte napsat něco o sobě, jako o reálné osobě. Třeba typu "Jsem holka, které není ani dvacet, ale už ne ani deset, mám ráda houbaření a nemám ráda pomeranče." (No fajn, něco trochu míň ulítlého, jak někdo může mít nerad pomeranče?)
Můžete přidat i nějaký kontakt na svoji osobu.

Registrace

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek

Nejbližší Herní Akce: 
  • --- XXX ---
Coming soon:
  • Vzhledy
  • Neherní postavy (Ok... not so soon.)
Aktuální stav ve Xikuratu 
Po Thunderově návštěvě je podstatná část lesa u jezera zničená. Jinak ale zatím celé údolí prosperuje. Kdy se tato situace změní je však jen otázkou času. Telesphoros, Acantha i Reklan obdrželi zprávu o přicházejícím Kahalliem. Jak s ní naloží se však pravděpodobně dozvíme až ve chvíli, kdy místo měsíce vysvitne rudé slunce. 
Krom zpárvy o Kahalliem, si však stromy i zvířata šeptají i o příchodu někoho jiného. Právě toho, před kterým jeden z nejstarších členů hlídky Xikurat tolikrát varoval. Může to být ale pravda? Odpověď s jistoutou znají jen dvě stvoření. Budoucnost celého Xikuratu leží v tlapách tří bohů, dvoumesíčního vlčete a jedné vlčice. Jak se zachovají?
 
Více o momentální situaci (počasí atp.) ZDE.