Registrace

Nové pravidlo - každý nově registrovaný spadá do vyhnanců. 
 

Registrační formulář:

Jméno:

To snad není tak těžký, ne? :D 

Druhé jméno:

Vám bude dáno.
 

Pohlaví:

Samec/Samice

Náboženství

Víra v sedm / Atheismus / Klan věrných Kahallie

Více  o náboženstvích zde

Věk:

Věk vlčete se pohybuje v rozmezí 1 - 3 let.
Věk dospělého vlka bývá 3 - 8 let.
Pokud umírají na stáří, děje se tak kolem 10 - 11 let.
Pokud si dokážete vyšší věk obhájit (např. "má element země, takže přebírá dlouhověkost stromů"), je možné ho mít vyšší.

 

Schopnosti:

Máte na výběr jeden z těchto elementů:

  • Led
  • Země
  • Voda
  • Oheň
  • Vzduch
  • Blesky
  • Čas

 

A jednu speciální schopnost jen a jen pro vás. Tato schopnost není braná jako "schopnost", není sopojena s magií, je to jen něco v čem váš vlk doopravdy vyniká. Není možné si brát schopnost, kterou už má někdo jiný. Schopnost, ani element nejsou povinné, ale myslete na to, že schopnost vám narozdíl od elementu (který se odvíjí od bohů) nemůže nikdo vzít.
A znovu, pro ty, kteří to ještě stále nechápou: Schopnost je NEMAGICKÁ.
(obsazené jsou: stopování, plížení, olíznutí vlasního oka, improvizace, výdrž bez spánku, zastrašování, naslouchání, sluch, léčitelstvi, imunita vůči přetvářce, roztomilost, zrak(denní), zpěv, plivání, sprint, svůdnost)

Rodina:

Napište své rodiče, příbuzenstvo, i když třeba nejsou ve smečce či jsou mrtví. Málokdy se rodí vlče samotné, takže myslete i na sourozence. Stačí klidně jen napsat, že umřeli při porodu nebo v brzkém věku.

Partnerství:

Pokud nemáte partnera ve smečce, pak toto pole nechte prázdné.

Povaha:

Co vašeho vlka vystihuje? Je společenský či spíše samotář? Jaký je ve společnosti? Co rád dělá? Co mu naopak vadí? Má rád boje, nebo je spíše klidný? Je to rozverný a hravý vlk nebo tichý mudrc?
Tato položka není ani tak důležitá pro nás, jako spíše pro vás. Měli by jste svého vlka znát především vy, my nepotřebujeme vědět jak se cítí, když prdí do vody. To samé u Minulosti. Dodržte minimální délku, ale nemusíte psát román.
Minimálně 12 řádků.

Minulost:

Co váš vlk dělal, než zavítal do Smečky Měsíčního svitu? Jaké měl dětství? Jak se k němu chovali rodiče, okolí, sourozenci? Měl kamarády? Co ho nakonec vedlo k tomu, že přišel sem? Jak objevil své schopnosti? Jak se choval ve své původní smečce?
Minimálně 20 řádků.

Zajímavosti a jiné věci:

Je ještě něco, co bychom o vašem vlkovi měli vědět? Je něčím skutečně zvláštní?
Závisí hlavně na vaší fantazii. Pokud je největší zajímavostí vašeho vlka to, že rozumí kvantové fyzice, tak ať.
Tato kolonka je nepovinná.

Vzhled:

 Stačí, když napíšete slovní popis svého vlka. Jakou má barvu, jestli má nějaké specifické znaky, přibližnou stavbu těla apod. Můžete přidat i nějaké obrázky pro inspiraci. Poté vám ho nakreslí smečkový ilustrátor. Také si můžete svůj obrázek nakreslit sami. 
Uvědomte si, že smečkový ilustrátor vám obrázek nebude pořád měnit, takže se o svém vzhledu rozhodněte nejlépe napoprvé správně.

Nebereme křídla.
A prosím, žádné linearty.

+ novinka, vzhled vám bude nakreslen až po tom, co se ukážete na chatu a dáte vědět, že hodláte být aktivní a chcete obrázek. Ilustrátoři kreslením obrázků neaktivním vlkům trpí. Neutrapte nám ilustrátory. 

O sobě:

Zde můžete, ale nemusíte napsat něco o sobě, jako o reálné osobě. Třeba typu "Jsem holka, které není ani dvacet, ale už ne ani deset, mám ráda houbaření a nemám ráda pomeranče." (No fajn, něco trochu míň ulítlého, jak někdo může mít nerad pomeranče?)
Můžete přidat i nějaký kontakt na svoji osobu.

Registrace

Myslím... registrace?

1. jméno- Kiris Colli Snow ( Colli/Výslovnost/- Koli)
2. Druhý jméno- -//-
3.Pohlaví- Samec
4. Náboženství- Víra v sedm
5. Věk- 4 roky
6. Schopnosti- Magická - Vzduch a nemagická- Odolnost proti horku
7.Rodina- Lincoln /Mrtvý otec/, Kateiao /Mrtvá matka/, Baleost /Pohřešovaný bratr/ a Yukak /Pohřešovaná sestra/
8. Partner- -//-
9. Povaha
Své jméno dostal od jejich dřívějších členů velké Asijské smečky Lukava. Otec byl vyhnanec se kterým se Delta smečky seznámila při obchůzce svého území a tak s Lincolnem trávila více času než s rodinou. Když se Kiris a jeho sourozenci narodili bylo uspořádáno *tajné* hledání jeho otce. Nikdo dodneška neví jak Lincoln vypadal ani kdo to byl (A to včetně jeho dětí) ale Kateiao to schytala tím že ve smečce zůstala jen s prvorozeným synem a ostatní musela dát za hranice smečky. Kiris byl vychováván obvykle za horkých podmínek a už díky tomu plyne že je horku přispůsoben a že mu nevadí. Miloval lovení... aaa vlastně i boje.. Učil se sám a nebo případně s někým ze smečky. Společnost vlků, vlčic i vlčat mu vyhovuje,ale někdy je radši spíš sám někde kde fouká hodně čerstvého vzduchu a on je schopen se v myšlenkách obracet ke klidnému myšlení. Dá se říct že je to v některých případech až extrémě nerozhodný vlk který se bojí udělat něco sám a bez dozoru.
10.Minulost
Jeho minulost určitě stojí za řeč. Kateiao se seznámila s vyhnancem do kterého se zamilovala a měli spolu krásné vlčata- Kirise, Yukaku a Beleosta. Kateiao porodila uprostřed v noci když byla ve svém doupěti. *Tajné* pátrání po jejich otci začalo hned den po té co se tři malá vlčata ocitla na světě,ale naštěstí proběhlo neúspěšně. Kateiau ale čekal trest za její mlčenlivost a to takový že si mohla nechat jen svého prvorozeného syna a zbylá dvě vyhodit z území smečky. Kateiao to udělala,ale o Kirise nejevila velký zájem. Tedy kromě jídla a pitné vody nedělala pro toto vlče obvykle nic. Tím pádem převzala Kirisův výcvik smečka. Nebylo to s ním jednoduché,ale všichni byli rádi když ho zrovna neměli na starost. Vzrostla v něm záliba pro boje a lovení které plně využil při souboji o vyšší postavení v Lukavě a to o pozici hlídka. Bitvu vyhrál a odnesl si z toho hlavně *skoro* neviditelnou jizvu na břiše a týden s naraženou tlapkou. Boje v té době vyhledával často a to hlavně u divokých zvířat. Když mu bylo okolo 3 let vydal se vyhledávat boje až za hranice. Chtěl ukázat smečce že již umí bojovat a že se na něho mohou při obraně spolehnout. Neměl štěstí a tak narazil na pumu horskou.. Neměl kam utéct a tak se začal bránit. Najednou se mu od tlapek začal zvedat prudký vítr a na pumu foukal kamínky a hlínu. Do té doby byl Atheista,ale tím že v sobě objevil magické schopnosti se jeho víra změnila. Z bitvy si odnesl jizvu přes oko a ještě jednu za krkem.
11. Zajímavosti
-//-
12. Černá srst.. Jizva přes oko a za krkem. Zelené oči. Černý čumák. Postava průměrnýho vlka /Ani tlustej jak balon,ale ani tenkej jak gumová žížalka/ -/ Zajímalo by mě jestli bych mohla nakreslit jen jeho hlavu a potom ji dodat .. Eh.. třeba a chatu.. díky!/-
13. O mě
Strašně se mi líbí hrát za klučičí postavy a to i když jsem holka...

Echana

Ahoj, chci se přidat a zde je moje registrace

Jméno: Echana
Pohlaví: Samice
Věk: 8 a půl let
živel: Vzduch
Rodina: Rodina ji opustila, protože neměli magii jako ona a začali se jí také bát.
Povaha: Je samotář a někdy se chová sarkasticky a nevrle. Má ráda lovy. Má ráda hry a když si najde nějakého přítele, slíbí si že ho musí chránit. Dokáže být někdy moudrá protože už si prožila hodně věcí.
Minulost: Za svého života než přišla do této smečky byla jen jednou ve smečce asi tak tři roky. Vzali si ji k sobě když ji našli opuštěnou v lese. Byla ale vyhnána ze smečky kvůli zradě proti Alfovi. Celou dobu kdy byla samotář si velice zlepšila čich a lovecké instinkty. Neměla žádné přátelé kromě větru. Ten jediný ji naslouchal.
Zajímavost: Když byla ještě v bývalé smečce, kde vyrůstala, ostatní vlci ji považovali jako divnou vlčici
Vzhled: Šedo-bílá vlčice s pruhy na zádech a na nohách. Má také pruhovaný ocas a tyrkysové oči. Má jednu hlubokou jizvu od krku až k zadní noze na levé straně ale je zakryta srstí ale stejně je vidět.

Re: Echana

Zdravím,
Registrace je bohužel moc krátká. Minimální délka povahy je 12 řádků (ty máš tři) a minulost 20 řádků (ty máš pět). Prosím o opravu. :)
Díky,
Arwen, alfa smečky Měsíčního svitu

Registrace

Zdravím, žádám o registraci do hry. Mám moc rád vlky tak mi to příjde jako zábava. Pravidla již znám. :-)
Jméno: Xayax
Druhé jméno: Bude mi dáno
Pohlaví: Samec
Náboženství: Víra v sedm
Věk: 1 rok a 6 měsíců tedy 1,5 roku
Schopnosti: Země + Má talent na boje (druhá nemagická schopnost)
Rodina: Otec Brum
Matka Xayah
Bratr Zed
Teta Corner
Oba rodiče a jeho starší bratr zemřeli. Sestra od otce zemřela také.
Partner: Není
Povaha: Xayax je tajemný, velice se stydí a o svých problémech moc nemluví. K neznámým se chová zdvořile ale trochu ,,agresivně" vzhledem k nedůvěry k cizím a vyvraždění jeho rodiny. Spíše lenoší než pracuje, lovu ho nikdo neučil. Má jizvu na levém oku(důvod je v minulosti). Je trochu pomstychtivý. Miluje zelenou barvu. Ve volném čase okusuje stromy nebo hledá větší klacky které následně okusuje do různých tvarů které lechce připomínají zbraně(meč atd.). Má bílou srst a modré oči. Otec měl schopnosti moře, matka větru, bratr narozen bez schopnosti a teta země.
Baví ho boje, je nekomunikativní... Po spřátelení se to lepší. Nejoblíbenější strom je dub. Miluje rychlost a styl boje je stealth(rychlí/ý a tichí/ý).
Je pozorný a klidný.
:-)
Minulost: Před rokem a 3 měsíci napadli jeho rodinu jiní vlci, nikdo nepřežil krom mě a mojí tety Corner která semnou utekla do jeskyně kde se o mně starala. První měsíc jsme trpěli hlady, nakonec jsme našli srnku kterou moje teta Corner rychle a efektivně ulovila i když byla oslabena hladem a únavou při hledání potravy. Lovit mě neučila ale bojovat ano. Vždycky říkávala že po otci moc nebudu, že mi jdou boje. Potrava se hledala těžko, v řekách nebyly ryby a srnky se dočista vypařily. Jednou teta donesla 3 zajíce, 2 dala mě a jednoho snědla. Vždycky jsem obdivoval jeji obětavost. Povídala mi o rodičích, jak to tenkrát bylo, ten útok. Moc jsem to slyšet nechtěl ale nechal jsem ji mi to říct protože to přeci jen byli moji rodiče. Kdo nás napadl to neví, nebojovala. Moji rodiče ji řekly ať mě zachrání.
Jednoho dne se nám do jeskyně dostal medvěd a zaútočil na nás. Teta s ním bojovala ze všech sil ale medvěd s ní házel. Nevěděl jsem co dělat, běžel jsem k němu a vší silou ho kousl do nohy, medvěd zařval a pustil tetu, chytl mě ale teta mu skočila po krku a zabila. Zachránila mě, zase ale po chvilce spadla na zem a vzdychá. Ležím u ní a loučí se semnou, já říkám ,,Ne, to ne. Nedovolím to." Po chvilce vykrvácela. Měl jsem slzy v očích... Utekl jsem, byla zima... Spadl jsem na zem a omdlíval, slyšel jsem kroky a nějakou řeč. Vzbudil jsem se v teple u nějaké smečky(té vaší).

To je vše, zbytek mého příběhu se bude vytvářet pokud mě příjmete. :-) :-) :-)

Re: Registrace

Ahoj,
Povaha má o řádek méně, než by měla mít a nezlobil bych se, kdyby i registrace byla o pár řádků delší, ale registraci uznávám. Vítej na smečce. :)

Arwen, alfa Smečky Měsíčního svitu

Re: Re: Registrace

Ahoj. Děkuji, co mám dělat? Jak se dostanu do hry? :-)

Re: Re: Re: Registrace

Někdy k večeru jdi na podstránku HRA a klikni na velký nápis CHAT. Tam se přihlaš pod svým herním jménem. Večer by už tam měli být další členové, ti ti poradí co a jak.

Re: Re: Re: Re: Registrace

Ahoj, chtěl bych poprosit o změnu věku abych měl 2 roky. Prosím :D. Jo a kdy tě konečně potkám v chatu? :D

Registrace

Zdravím:-)
Jméno: Evie
Druhé jméno: -
Pohlaví: Samice
Náboženství: Víra v sedm
Věk: 2,6 let
Schopnosti: Led
Rodina: pocházím ze smečky Strážci ledu, mou rodinu/smečku zničili lovci a cizí vlci:( někteří se ztratili a někteří umřeli. Měla jsem matku, otce a 2 bratry
Otec- Guaranos- mrtvý
Matka- Khaleesi- mrtvá
Bratr nejstarší- Kairion- ztracený
Bratr nejmladší- Carnio-ztracený
Partnerství: žádné
Povaha:
Jsem inteligentní, odvážná a tvrdohlavá, však i milosrdná vlčice. Jsem spíše samotářka, ale za smečku bych obětovala život. Jsem velmi zdatná v lovu. Přežiju ledové podmínky. Jsem divoká. A když si něco řeknu, jdu za tím. Smečku budu bránit vždy. Nikdo mě nedokáže přinutit k něčemu, či nechci. Mé staré zkušenosti, mě udělali nebojácnou. Věřím, že každý si najde svou lásku. Jsem tak trochu lehkovážná.. shrnutí: jsem- inteligentní (v lovu..), odvážná, tvrdohlavá, milosrdná, odolná, divoký, cílevědomá, lehkovážná, nebojácná.. a trochu hloupá.^^
I náladová, ale to jsou samice..
Minulost:
Začneme od začátku.. vůdkyně Khaleesi a vůdci Quaranosovi se narodila tři vlčata. Evie, Kairion, Carnio. Evie neměla moc kamarádů a s bratri vycházela celkem dobře. Časem všichni rostly do krásy:-) Vše bylo parádní. Smečce se dařilo, měla dost jídla a měla teritorium, ke kterému se žádný vlk nechtěl přiblížit. Jenže jednoho dne smečku napadli lovci. Přijeli přímo k nám na vozíku a měli ostré zbraně. V tu chvíli otec bránil smečku, jenže ho lovci zabili. Pak jsme s mámou utekli a smečka nás bránila. Pak už jsme je neviděli, buď utekli, nebo zemřeli. To bylo 2x rána do našich srdcíLovci nás obklíčili.. neměli jsme kam utéct! Matka se nám snažila pomoct. Bránila, trhala. Pak nás, ale od matky odloučili! Byla to katastrofa! Najednou po ní střelili tu ostrou věc a všude byly krev. Matku s otcem naložili na vozík a šli po nás. Ještě před tragickou smrtí rodičů, jsme si dali slib. ,,Jednou z nás bude velká smečka, tam nahoře,, a vylo se. Byli jsme ve stresu .A tak nás napadlo, že se rozdělíme. Lovce jsme zmátli. Ale už jsme se neviděli. To nám byl sotva rok. Nedávno jsem šla na louku, plnou hvězd a přála si, abych se dostala tam nahoru za rodiči a nejspíš i smečkou a pak i bratri. V tu chvíli jsem se rozbrečela. Ale najednou se přede mnou ukázal duch dvou vlků a ti řekli: Dcerko naše, tato smečka je úžasná, ale tvý bratři tu nejsou, jsou živý.. a zbytek smečky také. Nechtěj jít za námi, protože my půjdeme za tebou kdykoliv ty budeš potřebovat. Jdi za svým srdcem, jdi tam, kde slunce vychází, tam narazíš na lepší život,, byl to duch mých rodičů. Věděla jsem, že stále žijí tam nahoře, smečka žije tady na zemi a bratři také. Týdny jsem běžela za srdcem až jsem se dostala do smečky měsíčního svitu.
Zajímavosti: Těším se mi budu dospělá a budu mít i své vlastní mláďata.
Vzhled: jsem sněhově bílá, modré oči, černý čumák a jemně šedý ocas.
Něco o mě (v reálu): mám ráda filmy, sport koně a vlky, malování a umění:D

Re: Registrace

Ahoj,
Tvoje registrace se mi moc líbí, bohužel máš moc krátkou povahu. Minimum je dvanáct řádků, já jich napočítal jen devět. A protože se mi tvoje registrace líbí, doufám, že nevadí, že odepisuju s takovou prodlevou a ty se pokusíš o opravu. :) Stačí poslat jen jako nový příspěvek prodlouženou povahu a tvá registrace bude uznána. :)
Ještě jednou se omlouvám, že jsem odepsal s prodlevou deseti dní, nestihl jsem dříve. Dík za pochopení,
Arwen, alfa smečky Měsíčního svitu

Re: Re: Registrace

To nevadí^^ ráda, přepíšu:D

Zdravím:-)
Jméno: Evie
Druhé jméno: -
Pohlaví: Samice
Náboženství: Víra v sedm
Věk: 2,6 let
Schopnosti: Led
Rodina: pocházím ze smečky Strážci ledu, mou rodinu/smečku zničili lovci a cizí vlci:( někteří se ztratili a někteří umřeli. Měla jsem matku, otce a 2 bratry
Otec- Guaranos- mrtvý
Matka- Khaleesi- mrtvá
Bratr nejstarší- Kairion- ztracený
Bratr nejmladší- Carnio-ztracený
Partnerství: žádné
Povaha:
Jsem inteligentní, odvážná a tvrdohlavá, však i milosrdná vlčice. Jsem spíše samotářka, ale za smečku bych obětovala život. Jsem velmi zdatná v lovu. Přežiju ledové podmínky. Jsem divoká. A když si něco řeknu, jdu za tím. Smečku budu bránit vždy. Nikdo mě nedokáže přinutit k něčemu, či nechci. Mé staré zkušenosti, mě udělali nebojácnou. Věřím, že každý si najde svou lásku. Jsem tak trochu lehkovážná.. shrnutí: jsem- inteligentní (v lovu..), odvážná, tvrdohlavá, milosrdná, odolná, divoká, cílevědomá, lehkovážná, nebojácná.. a trochu hloupá.^^
I náladová, ale to jsou samice.. Má povaha, je až příliš měnivá. V jednu chvíli jsem šťastná, ale pak si na něco vzpomenu a jsem zas smutná. Jsem.. ne málo tvrdohlavá, ale hodně tvrdohlavá. Vždycky musím mít poslední slovo. Ale i přes mou tvrdohlavost umím respektovat vlky vyššího postavení.
Minulost:
Začneme od začátku.. vůdkyně Khaleesi a vůdci Quaranosovi se narodila tři vlčata. Evie, Kairion, Carnio. Evie neměla moc kamarádů a s bratri vycházela celkem dobře. Časem všichni rostly do krásy:-) Vše bylo parádní. Smečce se dařilo, měla dost jídla a měla teritorium, ke kterému se žádný vlk nechtěl přiblížit. Jenže jednoho dne smečku napadli lovci. Přijeli přímo k nám na vozíku a měli ostré zbraně. V tu chvíli otec bránil smečku, jenže ho lovci zabili. Pak jsme s mámou utekli a smečka nás bránila. Pak už jsme je neviděli, buď utekli, nebo zemřeli. To bylo 2x rána do našich srdcíLovci nás obklíčili.. neměli jsme kam utéct! Matka se nám snažila pomoct. Bránila, trhala. Pak nás, ale od matky odloučili! Byla to katastrofa! Najednou po ní střelili tu ostrou věc a všude byly krev. Matku s otcem naložili na vozík a šli po nás. Ještě před tragickou smrtí rodičů, jsme si dali slib. ,,Jednou z nás bude velká smečka, tam nahoře,, a vylo se. Byli jsme ve stresu .A tak nás napadlo, že se rozdělíme. Lovce jsme zmátli. Ale už jsme se neviděli. To nám byl sotva rok. Nedávno jsem šla na louku, plnou hvězd a přála si, abych se dostala tam nahoru za rodiči a nejspíš i smečkou a pak i bratri. V tu chvíli jsem se rozbrečela. Ale najednou se přede mnou ukázal duch dvou vlků a ti řekli: Dcerko naše, tato smečka je úžasná, ale tvý bratři tu nejsou, jsou živý.. a zbytek smečky také. Nechtěj jít za námi, protože my půjdeme za tebou kdykoliv ty budeš potřebovat. Jdi za svým srdcem, jdi tam, kde slunce vychází, tam narazíš na lepší život,, byl to duch mých rodičů. Věděla jsem, že stále žijí tam nahoře, smečka žije tady na zemi a bratři také. Týdny jsem běžela za srdcem až jsem se dostala do smečky měsíčního svitu.
Zajímavosti: Těším se mi budu dospělá a budu mít i své vlastní mláďata.
Vzhled: jsem sněhově bílá, modré oči, černý čumák a jemně šedý ocas.
Něco o mě (v reálu): mám ráda filmy, sport koně a vlky, malování a umění:D

Doufám, že to bude tak, jak má být xD:D

Re: Re: Re: Registrace

Uznáno. ^^

Re: Re: Re: Re: Registrace

Takže jsem ve smečce?^^ co teď?:D Čí jsem vlastně mládě? Stále mi nejsou 3 roky, takže tak xD..

Fiara

Jméno: Fiara
Druhé jméno- . . .
Pohlaví- samice
Náboženství: atheista
Věk- 2
schopnost- telepatie (mluvení s ostatními pomocí mysli)
rodina- Ash (sestra- žije) Jason (bratr-mrtvý) Melanie (matka- mrtvá) Daniel (otec-mrtvý)
partner- není
povaha- drzá, ale myslí to přátelsky, má rada samotu ale pak nemá co dělat takže radši společnost, přátelská, u nových lidí/vlků moc nemluví a je stydlivá, hodně těžce se naštve
minulost-
Když se narodila sestra si jí oblíbila a bratr jí nenáviděl, jednoho dne v noci odešla a do jí unesli lidé, před tím než se jí něco stalo utekla zpátky za smečkou kde se o ní starali ještě víc. Když už všichni usnuly Fiara byla vzhůru a slyšela kroky a další smečku. Vzbudila sestru a zalezly do nějakého kouta kde byli nenápadné. Odehrál se tam boj se smečkami, matka, otec a jejich bratr tam umíraly a ony se na to museli dívat. Fiara rychle odběhla a ti co přežily z druhé smečky co je napadla si vzali Ash a Fiara se toulala po lese. Už byla dost vyhublá a měla hlad, ale nenaučila se ulovit ani králíka. Snažila se to vydržet a vydržela než se jí naskytlo štěstí že našla nějaké maso. Stačilo jí to a šla dál. Našla si nějaké kamarády, ale ani u nich nevydržela dlouho a dál šla. V hlavě si furt opakovala slova "pomoc" pak už na únavu usnula když se probudila kolem ní stála smečka vlků. Snažila se postavit a místo toho zase spadla usnula. Když se dál probudila automaticky se zvedla běžela do lesa. Začínala si brát na vinnu že Ash sebrali, mohli si vzít ji, Ale to by Ash trpěla hladem jako teď ona. Slíbila si že nebude mluvit o rodině a zůstane silná i kdyby měla zemřít na hlad. Viděla území dalších vlků tak se co nejvíc skrčila a snažila se projít bez boje, ale zakopla a ztratila pamět a vědomí.Když se probudila (už zase) rozhodla se zůstane, stejně nemá smysl být naživu když nemá rodinu. (dál se u ní dál nedělo, tak nevím co bych psala)
vzhled: tlapy, uši a ocas jsou do barev ohně, oči oranžové a drápy taky červené, jinak je tmavě šedá. (když tak popíšu víc detailněji)
O mě: jsem prostě holka, a chovám se stejně jak můj vlk, víc o sobě nevím, Snad bude stačit.

Re: Fiara

Magická schopnost (element) má být z výběru a nemagická schopnost má být nemagická. Tedy bohužel, telepatie nespadá ani do jedné kategorie.
Minulost je moc krátká, minimální délka má být dvanáct řádků.
Prosím o opravu. :)

Re: Re: Fiara

Teda, pardon, Povaha je moc krátká. Minulost je v pořádku.

Registrace

Jméno: Trysa
Druhé jméno: -
Pohlaví: Samice
Náboženství: Víra v sedm
Věk: 6
Schopnosti: Čas
Rodina:
Otec-Neznámý
Matka- Lyriana-Mrtvá
Sestra-Florsia-Pohřešovaná
Bratr- Sage-zrádce
Partnerství: -------
Povaha: Trysa je celkem náladová jelikož vždy změní hned náladu.Je skromná a obvykle se všem vyhýbá. Má pouze jednu velmi užitečnou vlastnost.I když má svých problémů hafo tak pomáhá se vyrovnat s problémy ostatních........
Minulost: Její minulost vlastně není ani pro ni důležitá jelikož se rozhodla žít od znova. Né každý udrží poslouchat ty hrůzy které zažila.
Trysa neboli pravým jménem Trysiana si neprošla nejhezčím dětstvím.
Neznala otce....Matka umřela při bitvě o území....Sestra zmizela...A bratr?
Ten prolhaný lhář nebyl schopný se o Trysu postarat tak jí nechal na pospas smrti v lese když jí byl pouhý měsíc.Ale poté co jí zachránil neznámý vlk se její život doslova změnil v teror a hru o přežití, jelikož její zachránce byl tyran a hulvát který se ukonejšil jen krví,pomstou a vybíjel si zlost na jiných.Po dlouhých dvou letech konečně uprchla.Jenže musela přežít sama v zimě.Ale na samotu jsi postupně času zvykala.Ale to je jen minulost.Sice ano je to samotářka bez přátel,a se starými ránami po týrání ,ale pořád má city a srdce.
Zajímavosti atd..: Je Bisexuálka
Vzhled: Sněžně modrá s tmavě modrými packami a žluto-fialovými očima
Něco o mě: Jsem taková retardovaná osůbka která zbožňuje MLP,vlky,anime a mnoho dalších roztomilých blbůstek.Jsem BI (Bisexuálka) a zbožňuji vše modré :3Re: Registrace

Povaha i minulost jsou moc krátké. Povaha má mít minimálně dvanáct řádků, minulost dvacet. Také jsi zapomněla na nemagickou schopnost. Prosím o opravu. :)

Přidat nový příspěvek

Nejbližší Herní Akce: 
  • --- XXX ---
Coming soon:
  • Vzhledy
  • Neherní postavy (Ok... not so soon.)
Aktuální stav ve Xikuratu 
Po Thunderově návštěvě je podstatná část lesa u jezera zničená. Jinak ale zatím celé údolí prosperuje. Kdy se tato situace změní je však jen otázkou času. Telesphoros, Acantha i Reklan obdrželi zprávu o přicházejícím Kahalliem. Jak s ní naloží se však pravděpodobně dozvíme až ve chvíli, kdy místo měsíce vysvitne rudé slunce. 
Krom zpárvy o Kahalliem, si však stromy i zvířata šeptají i o příchodu někoho jiného. Právě toho, před kterým jeden z nejstarších členů hlídky Xikurat tolikrát varoval. Může to být ale pravda? Odpověď s jistoutou znají jen dvě stvoření. Budoucnost celého Xikuratu leží v tlapách tří bohů, dvoumesíčního vlčete a jedné vlčice. Jak se zachovají?
 
Více o momentální situaci (počasí atp.) ZDE.