Soutěž #31

V této soutěži máte za úkol napsat příběh. Příběh by měl být buď o vašem vlkovi či vaší systémovce a o jejich setkání s někým z neherních postav. Mimo Sofie. Sofie má lyru. Sofie ale nemá povahu ani vzhled. S tou pruďte Winda, ať jí dodělá.
Tudíž můžete třeba zažít dobrodrůžo v zemi vyhnanců, spadnout k rohatce do tůňky nebo cokoliv, co si zamanete. Jen bych vás poprosil, aby jste v příběhu žádnou z neherních postav nezavraždili a drželi se co nejvíc jejich popisů.
 
Ceny:
  • Jeden ze Sedmi bohů jako systémovka (namísto stávající systémovky).
  • Schopnost neviditelnosti
  • Druhá šance: "poukaz" na vyklouznutí z nepříjemné situace při setkání s někým z bohů (Ano, můžete to uplatnit i na Kahallieho.)
Vítěz si vybere libovolnou položku, člověk na druhém místě si vybere po něm, na třetího zbyde a ten, na koho se nedostane, bude mít aspoň pozitivní bod. Kterej dostanou všichni zúčastnění.
 
Příběhy posílejte do 28. 9. 2019
Hlasování proběhne od 29. 9. 2019 do 15. 10. 2019 a každej bude mít tři body. Ty můžete libovolně rozdělit mezi soutěžící podle toho, jakej příběh se vám líbil nejvíc. Můžete hlasovat i pro sebe. 

Soutěž #31

Teknok (Nierra)

Bylinková výprava Menší poznámka na začátek: Něco z toho mělo bejt kurzívou, ale jelikož tu kurzíva...
Celý článek

Taurine (Arsenius)

Lov nočních můr Hlad. Neukojitelný, sžíravý, mysl zastírající. Taurine měla co dělat, aby vydržela...
Celý článek

Noem (Merita)

Vyvržení Příliš pozdě jsem si uvědomil, že les, kterým procházím, je až příliš temný. Že je doslova...
Celý článek

Asseke (Koro)

Stál som a díval sa na deprimujúcu siluetu temného lesa predo mnou. Pôvodne som sem nemal v pláne...
Celý článek

Zde pište kolik komu dáváte bodů:

Za minutu dvanáct

Poslední den hlasování a tady jsem! Čekal jsem přesně na ten okamžik, kdy budou misky vah v nerovnováze. Líbily se mi všechny práce, ale zvláště ta od Teknoka a ta od Taurine. Nedokázal bych si tedy za normálních okolností vybrat, kterému dát body dva a kterému jen jeden, případně kterým třem účastníkům dát jeden bod a kterého nechat bez bodu. Ale protože Taurine v tuhle chvíli před Teknokem o krásný jeden bod vede, rozdávám své body s čistým svědomím tímto způsobem:
Teknok - 1
Moon - 1
Asseke - 1

Ještě mám jeden den, jako

Noem: 2 body
Teknok: 1 bod

-

Noem 1
Teknok 1
Taurine 1

Ťuťuťu

Noemeček - 2 bodíčky
Taurinečka - 1 bodíček

Milujte se a množte se!

Body

Noem 2body
Taurine 1bod

Duh

Noem 2 body, Teknok bod.

Body

Noem 2b
Taurine 1b

Přidat nový příspěvek

Nejbližší Herní Akce: 
  • Podivuhodný sen - ?
  • Kahallie   -   ?
Coming soon:
  • Doplňující obrázky vlků i míst v Xikuratu
Aktuální stav ve Xikuratu 
V Xikuratu panuje panika. Vyhnanci v sebevražedných pokusech přebíhají hory a dokonce se snižují k něčemu takovému, jako jsou organizované skupiny pokoušející se dostat se přes hlídku. Zpráva o Kahalliem už dorazila snad ke každému. Stejně jako všechna zvěř, i smečka se rozhodla utéct. Zatímco se Arwen chystá na dlouhou cestu, Wind Theif se rozhodl požádat o pomoc jiného boha. Toho, který nabízí nesmrtelnost.