Žádost o členství

Nesrin

JMÉNO: Nesrin

POHLAVÍ: Samice

NÁBOŽENSTVÍ: Víra v sedm

DATUM NAROZENÍ: 6 let

SCHOPNOSTI: Schopnost země

RODINA: Její matka se jmenuje Dhara a její otec se jmenoval Colten. Měli spolu pět vlčat, ale tři z nich nepřežili, kluci, spolu s otcem. Každopádně přežila jenom matka, Nesrin a její sestra Livie.

PARTNERSTVÍ:

POVAHA: Nesrin je od přírody trochu flegmatická. Nehněvá se, není výbušná ani nějak hádavá, to ale neznamená, že e naštvat nemůže. Když se naštve, může se stát, že se s váma popere, a vy z toho teda moc dobře nevyjdete, možná by byla naštvaná, ale přemýšlí nad každým pohybem a útokem. Bystré oči zachytí veškerý váš pohyb a podle toho útočí. každopádně, jinak bývá celkem přátelská. Někdy mívá výraz, že se cítí jako něco víc, a někdy se tak opravdu cítí, ale ne vždycky. Zakládá si na vychování a nedělání moc velkého hluku. Proto hodně času tráví v lese o samotě jenom se stromy a přírodou okolo. Uklidňuje jí šustění listí, zvuk větru a zvuky tekoucí vody. Ale má chvíle, kdy se i ona chce trochu uvolnit a třeba něco slavit, nebo má sem tam pocit toho, že chce být ve společnosti a nasát trochu těch společenských vibrací. je to ale takový, že se pak zase nějakou chvíli neukáže, pokud nemusí. Pokud k ní ale někdo přijde, třeba si popovídat, zatímco bude v lese, tak s tím vůbec problém nemá, však, pořád ještě je ve smečce, a její druhové jí nevadí, jenom moc vlků najednou a hluk, co ruší přírodu okolo. Jako každá vlčice, i ona tam někde uvnitř touží najít si druha a založit svou vlastní krásnou rodinku.

MINULOST: Nesrin se narodila Dhaře a Coltenovi, měla další čtyři sourozence, tři bratry a jednu sestru. Jednou se otec rozhodl, že klukům ukáže, jak se loví. Bohužel nějak zaběhli kousek od doupěte medvědice, která taky nedávno porodila. Medvědice chytila záchvat a jejího otce spolu s bratry zabila. Zbyla tak jenom Dhara, Nesrin a Livie. Nesrin vždycky měla moc ráda svou sestru, i když jí někdy pěkně štvala. Starala se o ní, jako o vlastní vlče, protože jejich mamka se ze smrti druha nikdy pořádně nevzpamatovala. Stala se tedy tak hlavou rodiny ona, protože byla nejstarší a matka neschopná. Nakonec se Dhara někam uprostřed noci ztratila a už jí nikdo neviděl. Takže zbyla jenom ona a Livie. Nasrin se se svou sestrou odělia od své bývalé smečky, aby se odpoutaly od minulosti a hledali si jinou. Trvalo to nějakou dobu, ale dorazili ke smečce Měsíčního svitu, zalíbio se jim tam a tak se k nim přidali. Zapadli celkem rychle. Jelikož byla Nesrin odjakživa spíše odtažitá, z Livie se vyklubala pěkná květinka, co si chtěla hrát se všemi a seznamovat se se všemi, co to šlo. Nesrin jí v určitých mezích krotila, ale ne vždycky to šlo. Nakonec dospěla a taky se trochu uklidnila, takže měla Nesrin nakonec soustu volného času, který trávila právě v lese a trénovala své schopnosti země. Přišla na ně někdy okolo třetího roku, na pokraji dospělosti, kdy se naštvala a prostě se zatřásla zem. Bylo jí to divné a začala to zkoušet. Její sestra má taky schopnost země, ale ne tak silnou. Většinou se učily spolu, aby v tom nebyly úplně marné, ale stačilo jim to na to, aby se případně nevymkly z ruky a něco nespáchaly.

ZAJÍMAVOSTI A JINÉ VĚCI: -

VZHLED: Nesrin má hezky upravenou trošku delší hustou hladkou srst, žíhanou černou, zrzavou a bílou v pěkné rovnováze. Jenom bříško má černé a čumák taky, je dobře stavěná. Oči má karamelově hnědé a ve tváři celkem sebevědomý výraz. Je vysoká tak středně, ani moc malá, ani moc vysoká.

O SOBĚ: Ahoj, já jsem Naomi a jsem už pár měsíců plnoletá. Můžete mi říkat Nao, nebo si klidně zůstaňte u celého názvu. Samozřejmě to není moje pravé jméno, ale teď se mi jím představovat nechce. Každopádně doufám, že si všichni porozumíme a bude všechno v cajku ;))

Přidat nový příspěvek

Nejbližší Herní Akce: 
  • Dobrodružství se strýčkem Vegou - právě probíhá