Aktuální stav

Léto je v plném proudu. Vše roste, kvete, všude je vedro k umření. Věšina zvěře se schází u vody, což by znamenalo že lov bude snadný. Kdyby jen nebylo takové teplo a k běhu nebylo nutné vyvinout nadlid- nadvlčí úsilí. Vše plyne zpomaleně, všichni jsou z veder vyčerpaní.
Občas přijde chladnější den, to když se nad údolím stáhnou šedé mraky a z velkých hor přivane studený vítr. Déšť celý kraj vítá, jinak vše hrozí uschnutím. Vlci s magií ohně by si měli dát obzvláště pozor, neopatrným vyvoláním magie by mohli vytvořit požár, na jehož uhašení by sami nemuseli stačit.
V působišti Horské hlídky si dávejte pozor na horských štítech a vrcholcích, protože slunce tam pálí více než v nížinách a snadno vám spálí čenich. A tu zkušenost vážně nedoporučuju, bolí to. Naopak v krytých soutěskách může být až chladno, stejně tak v jeskyních pod horami.
V zemi vyhnanců je prostě jen ještě větší vyprahlo než dřív. Každou chvíli tam vzplane požár, ale není tam nic moc k hoření, takže brzy zase uhasne sám od sebe. Prší jen ve velmi výjimečných situacích. Častější je zatažená obloha, blesky hromy a déšť nikde. (=další požáry.)
 
Už nějaký čas je kdesi v Xikuratu, pravděpodobně u hor, uměle vytvořené jezero, na jezeře ostrov a u jezera vodopád. Na ostrov vede notně prohnilý kmen stromu, který se na jaře pořádně nacucal deštěm a teď trouchniví. Pod neopatrným tvorem by se kus dřeva mohl rozsypat a on by mohl nečekaně skončit ve vodě. (V tomhle vedru by to asi zas tak nevadilo.)
 
Červený bod označuje místo, kde je vyhloubená tůň, v které žije rohatka. Nikam mimo tůň se nedostane, ale v hluboké vodě může být velkým nebezpečím. 
 
Bílý bod, tam je stopa po jakémsi požáru. Nic zajímavého, stará událost.
Nejbližší Herní Akce: 
  • --- XXX ---
Coming soon:
  • Vzhledy
  • Neherní postavy (Ok... not so soon.)
Aktuální stav ve Xikuratu 
Po Thunderově návštěvě je podstatná část lesa u jezera zničená. Jinak ale zatím celé údolí prosperuje. Kdy se tato situace změní je však jen otázkou času. Telesphoros, Acantha i Reklan obdrželi zprávu o přicházejícím Kahalliem. Jak s ní naloží se však pravděpodobně dozvíme až ve chvíli, kdy místo měsíce vysvitne rudé slunce. 
Krom zpárvy o Kahalliem, si však stromy i zvířata šeptají i o příchodu někoho jiného. Právě toho, před kterým jeden z nejstarších členů hlídky Xikurat tolikrát varoval. Může to být ale pravda? Odpověď s jistoutou znají jen dvě stvoření. Budoucnost celého Xikuratu leží v tlapách tří bohů, dvoumesíčního vlčete a jedné vlčice. Jak se zachovají?
 
Více o momentální situaci (počasí atp.) ZDE.