Žádost o členství

Registrace

Předem se omlouvám pokud jsem něco dopletla. Tak jednoduše se mi dlouho nepsalo, takže si myslím, že jsem beztak něco musela nějak poplést. :D Snad to není moc matoucí.

Jméno: Dahlia

Druhé jméno:

Pohlaví: samice

Náboženství: ateismus

Datum narození: 26. 8. 2017

Schopnosti: vzduch + šarm

Rodina:
matka - Amit
otec - Zomir
sestra - Dali

Partnerství:

Povaha:
Od pohledu elegantní vlčice, která k sobě ostatní jako magnet přitahuje. Snad je to jejím neustále příjemným pohledem nebo jak ladně se nese, ale i nejmrzutější povahy musí bojovat s nutkáním na ni promluvit. Tento dojem ani v konverzaci s ní neslábne. Je velice milá a přátelská. Pro někoho by tato úroveň vlídnosti mohla být až nechutná, přesto je těžké z ní odtrhnout oči. Charismatem přetéká až se to brzy může zdát jako maska.
Maska to dá se říct je. Není tedy pod ní chladnokrevná zmije, co tě touží v moment, kdy se otočíš zakousnout, spíše jako naivní štěně, které touží po pozornosti. Po tomto popisu by se mohlo zdát, že přátel má nad hlavu, ale opak je pravdou. Většina přes tento šarm nedohlédne a jen ji dokáže obdivovat a mluvit k ní s respektem, ač je třeba i mladší než oni. Tento postoj ostatních jí mrzí, přesto s ním spolupracuje, protože žije v dojmu, že její hravější stránka by je zklamala. S dětinštějšími vlky většinou náramně vychází, protože necítí potřebu se s nimi přetvařovat. Probouzí se v ní to vnitřní vlče, které si touží jen vynahradit své ne tak perfektní dětství.
Lhala by, kdyby řekla, že nemá ráda, když jí někdo opovrhuje. Většinou to bývají právě ti dříve zmínění mrzutí vlci. Nejraději by se jí vyhnuli, přesto je něco táhne k ní, a to je znechucuje a vytváří to vůči ní afekt. I tohohle si je vděčnější než toho nesmyslného obdivu. Cítí se konečně alespoň částečně pod někým. Fyzicky tedy slabší je a popravdě by se ani do nějakých bitek nehnala, protože je na to až moc vystrašená a hrozný cíťa, ale povahově se většinou zdá nad věcí.
Ano, jak už dřív bylo naznačeno je hrozně naivní a dětinská. Vždy s ní bylo zacházeno “v sametových rukavičkách”. To se na ní podepsalo tak, že o světě nic pořádně neví, protože po ní nikdy nebylo nic moc vyžadováno, než být takovým okrasným symbolem a tyto okrasné symboly si nehrají, což si potřebuje kompenzovat. Ohledně znalostí i dovedností je pozadu, ale je to opravdu jen tím, že nebyla ničemu tak vystavena, ovšem učí se rychle. Hledá někoho, kdo by jí byl lektorem.

Minulost:
Na jejím narození nebylo nic podivného. Jednoho letního dne jí její matka zkrátka přivedla na svět i s její sestrou. Už jako vlče měla svůj šarm a ostatní matky takový krásný bílý chomáček záviděly. Vypadala tak hrozně křehce, což u všech vyvolávalo pocit, že je potřeba se o ní starat. Celá smečka na ní hleděla jako na něco vzácného, což teoreticky je jakožto albín. Většinou by se to mohlo brát jako něco nepřirozené a děsivé, ale u ní to bylo vnímané jako něco až překrásného a vzhledem k tomu, že jakožto vlci o něčem takovém nemají nějaké vědecké znalosti, nad tím uvažovali jako nad zázrakem.
Brzy se stala chloubou, načež se s ní zacházelo tak, jako bychom mi vnímali chování poddaných k princezně. Je překvapivé, že to u ní nikdy nevyvolalo nijak egoistické chování. Naopak se cítila, jakože o něco přichází, když viděla svou sestru si hrát s ostatními, mezitímco ona nemohla málem hlavu z jeskyně vystrčit, aby si svůj přenádherný bílý kožíšek neušpinila. Nikdy se nedostala k činnostem jako lov a spíše jí bylo vnucováno, aby se chovala tak, aby byla první věc, co se ostatním vybaví pod slovem elegance. Kdykoliv se zachovala jinak se pod tlakem matky cítila jako zklamání
Tak rostla sice do krásy, ale do absolutní nepoužitelnosti. Je podivuhodné, že jí už dávno nebyl vystavěn nějaký oltář, protože opravdu se našli tací, kteří ji vnímali jako bohyni, přestože byla jen obyčejná nešťastná duše. Během svého pobytu uvězněna v jeskyni si povšimla pouze schopnosti vytvořit menší tornádka a obrazce za pomoci větru, což jí sloužilo jako jediná zábava.
Nepochybně byla ten oblíbený sourozenec, a to jí sestra vyčítala. Když jí jednou řekla, že ani pro vlastní život nemusela bojovat a jídlo jí je, jak bychom my lidé řekli, servírované na stříbrném podnose, tak se Dahlia rozhodla pro změnu. Ze dne na den zmizela, protože se rozhodla svůj život obrátit naruby a stát se skutečným vlkem, a nejen ozdobnou soškou. Schopnost lovu nepochybně postrádá, ale z toho, co od ostatních vypozorovala bylo dost natolik, aby se sice ve vyhublém stádiu, ale alespoň nějak, dostala sem.

Zajímavosti a jiné věci:
Jak se kolem toho celá povaha točí, tak by bylo opravdu dobré brát v potaz, že svým vzhledem upoutává pozornost. Dokážu si představit, že někomu se toto podaří nevnímat a ona by mohla reagovat ve stylu, že by si utvořila pouto, protože tou osobou není vnímána tak jako ostatními, ale většinou je to opravdu projeveno alespoň nějakou pozorností. V případě, že by tento faktor její postavy všichni ignorovali, tak by to mohlo poškodit ten charakter jako takový a nemělo by to význam. Nemusíte být hned jí posedlí. To samozřejmě ne, ale nějakým způsobem jí jen takovým způsobem vnímat. Je jen na vás jak to pojmete. Konkrétněji v povaze. c:
Taky je to Albín.

Vzhled: doplním - ještě dnes se dám do tvorby

O sobě:
Nevím zda to z mého vyjadřování jde poznat, ale jsem už nějakou dobu studentka. Já vím - šokující. Mám ráda prakticky jakékoliv umělecké činnosti, především tedy kresbu, kterou právě studuji. Trpg jsem hrála jako mladší a teď jsem si tak říkala, že bych se k tomu opět vrátila, takže nějaké znalosti mám. Snad nebudu nikomu vadit a naopak se s vámi spřátelím.

Přidat nový příspěvek

Nejbližší Herní Akce: 
  • Dobrodružství se strýčkem Vegou - právě probíhá