Žádost o členství

Registrace

Předem se omlouvám za mnou nenalezené gramatické chyby, dlouho jsem žádnou delší zprávu nepsala. Děkuji :)

Jméno: Araw
Druhé jméno:
Pohlaví: Vlk, samec
Náboženství: Víra v sedm
Datum narození: 2. 3. 2016
Element: Voda
Schopnost: Naslouchání, vlci mají potřebu se mu svěřovat
Rodina:
O otci nic neví. Pokud má nějaké nevlastní sourozence, platí to samé.
Matka Mabait
Sourozenci Hvězda a Noc - mrtví
Partnerství:

Povaha: Araw se může na první pohled zdát nebezpečný a nevypočitatelný kvůli jeho mohutné postavě a neúprosnému pohledu v očích, ale za jeho odtažitou slupkou se schovává laskavé a láskyplné srdce čekající na to, až se bude moct někomu ukázat. Je starostlivý a ochranitelský, vždy potřebuje mít poblíž někoho, komu bude věnovat svou lásku a náklonost. S tím ale přichází i žárlivost a majetnickost, i když se s tím snaží bojovat.
Je sice samotářský, ale nesnáší osamění. V těchto dvou slovech je velký rozdíl, jak v průběhu let jeho putování zjistil a pochopil. A osamění už nechce nikdy zažít.
Jelikož byl zvyklý mít vždycky poslední slovo, není zvyklý na to, že by ho chtěl mít i někdo jiný. Často dokáže vybuchnout kvůli nepodstatným věcem, které se mu v tu chvíli zdají ale neskutečně důležité. Když už se opravdu pustí do hádky, většinou si jí užívá a druhého ještě provokuje. Tohle se ovšem děje, pokud má v hádce převahu. Pokud ne, nasupeně dupne a uraženě odkráčí někam daleko. Za chvíli ale vychladne a je schopný znovu běžně fungovat.

Minulost: Narodil se kdesi u Zářných jezer v horách kde také vyrůstal. Tenkrát bylo jeho jméno štěněcí jméno Zázrak. Jak dávno se to teď zdá. Žili spolu pouze on a jeho matka. Ze tří vlčat, které vlčice porodila se prvního nádechu dožil jen on. Místo k životu to bylo drsné a nepříznivé, ale i přesto nikdy neodešli. I přes všechny překážky to byl domov, který by nikde jinde nenašli, tvrdila matka. A on jí to nezazlíval. Viděl, jak každý večer hleděla za obzor a modlila se ke Gomer, aby jí vrátila mého otce, jejího druha. Nikdy nevyslyšela.
Plynula léta a on rostl a sílil. Učil se lovit, pečoval o nejcennější bytost v jeho životě. Učil se být jako ona. Silná, nezávislá. Přes to všechno co se jeho matce přihodila v jejím srdci stále byla laskavost, kterou si přál v sobě také uchovávat.
Jako každý rok s příchodem léta začaly z nebe padat masy vody. Mraky se zachytávaly nad horami a kapky deště celé týdny dopadávaly na půdu pod nimi. Jeden rok to bylo horší než kdy dřív. Vlastně si ani nepamatuje, co se v tu chvíli přesně stalo. V jednu chvíli uslyšel hlasitý zvuk trhání, nebo to byl hrom? Všechno se událo hrozně rychle. Vybavuje si jen rozbahněný kamenitý svah řítící se dolů na severní straně skal, kde se vyskytovala jejich nora. Stáhl uši k sobě a rozběhl se k místu jak nejrychleji dokázal. Vlastně netušil co chce dělat. Očima těkal ze strany na stranu a v uších mu pískalo. Masa se řítila stále rychleji. Mezitím zaslechl zvuk matčinného vytí. Vrhl se před ní a drápy zaryl do země. V tu chvíli se mu oči rozzářily temnou modří a z jezero pár desítek metrů za nimi se vyvalila ohromná vlna, která se vrhla před ně. V tu chvíli do ní narazil urhlý sráz. O několik okamžiků později se mu podlomily nohy a on se propadl do temnoty.
Během několika týdnů po tomto incidentu si vybral své dospělé jméno a rozhodl se odejít. Duši zaslíbil bohyni Polyhymnii a vděčné srdce vládkyni Gomer.

Zajímavosti:
Při použití jeho magie se mu oči rozzáří temně modrou barvou

Vzhled: Řekla bych, že jeho nejlepší popis bude znít pravděpodobně jako: Klasický světle hnědý vlk, který vám jako první vyjede ve vyhledávači. Nikdy neměl žádnou speciální barvu kožichu. To mu ale pomáhalo splynout s okolím. Jeho kožich je kombinace snad všech odstínů hnědé, do kterých občas prosvitne bílá nebo šedá. Levé ucho má lehce natrhnuté. Jeho oči září kombinací oříškově hnědé a žluté barvy.
Obrázek jsem schopna vytvořit, ale bylo by pro mě snazší ho poslat jinak než před odkaz.

O sobě:
Discord: Leoú_#3904
Jmenuji se Kamila a je mi šestnáct let, nikdo mi ale neřekne jinak než Leo. Neptejte se, jak ta přezdívka vznikla. Miluji fantasy, jsem vášnivý čtenář a tvůrce (poslední dobou s tvůrčím blokem) obrazů, povídek, kostýmů.

Přidat nový příspěvek

Nejbližší Herní Akce: 
  • Dobrodružství se strýčkem Vegou - právě probíhá