Soutěž #47

Povstaňme jako Fénix z popela!

Vážení posluchači,

Dovolte, abych se Vám představila - mé jméno zní Cordelie a pocházím z dalekých krajin.

Vítám Vás na zcela prvním projevu revoluční vlčí, politické strany N.E. Mým hlavním cílem a motem je nabrat čerstvý vítr do plachet a pomoci tuto smečku postavit opět na nohy, aby nabyla své bývalé slávy.
  
Jen se podívejte sami na sebe - jak trávíte celé dny? Stále pouze lovíte, spíte a někdy prohodíte slovo s někým o kom si myslíte, že ho znáte jako svůj kožich. Nenudí Vás toto? Opravdu chcete takto žít? Zeptejte se hlavně sami sebe a vzpomínejte na poslední měsíce Vašeho života, vidíte něco více, než pouho pouhou rutinu, do které jste zapadli a ať chcete sebevíc nemůžete se z ní dostat? Možná si právě říkáte mně toto vyhovuje, proč to tedy měnit? Již od útlého věku Vám říkali, co máte dělat a co nemáte dělat, je to jednoduchý příklad naučené bezmoci. Neslyšeli jste nikdy? Víte, že nemůžete udělat nic nového, musíte žít naprosto totožně jako ten druhý a nevybočit z řady, jinak bude zle - špatná to výchova, že? Nikdy před tím jste si to jistě neuvědomili, proto jsem zde, abych vám otevřela oči jednou pro vždy!

Vsadím se, že některým z Vás připadá, že více nepotřebujete, leč to celé je tím, že Váš bývalý alfa Arwen se nijak neangažoval o rozproudění dění a vývoji celého kolektivu, či chodu této společnosti. Samozřejmě osobně jsem ho neznala, jistě se jednalo o velmi milého vlčka, ale proč by někdo takový měl být u vedení? U alfy je třeba mnohem více předností a vlastností, však jen milost, nebo rodokmen delší, než jména všech v okolí již dávno nestačí a dokonce i na postavení bety by to bylo málo. Skutečně neměl zdejší smečce, již co nabídnout a proto tu před Vámi stojím já - Cordelia vlčice plná elánu, životní energie a hlavně trochu změn.

Chci pro Vás jen to nejlepší, aby se chod oživil - chce to více postavení, aby každý věděl, co má přesně vykonávat. Takto se snad každá delta má starat o vše? Či jak si to Arwen představoval? Možná, že to stačilo před několika lety, leč je nová doba a na vše je třeba hledět s novým úhlem pohledu. Slibuji, že pokud zvolíte mě vylepším zastaralé tradice, povýšení bude probíhat objektivněji a na to, abyste se dostali do smečky nebude stačit jen hloupoučký úsměv - kdyby vše zůstalo jako nyní, stále hrozí riziko toho, že jednoho dne sem přijde podlý vlk a do rána budete všichni ležet v louži krve. Myslíte si snad, že hlídka Vás ochrání před vším? Vždy je třeba být připraven a nelze jen spoléhat na spolek podivínů, kteří si honí své ego tím, že chrání nás - musíme se postavit na nohy, nebo to bude konec!
  
Proto prosím přijďte k volbám, dejte mi šanci ukázat, co ve mně je a slibuji, že smečka povstane z popela jako bájný Fénix.

Přidat nový příspěvek

Nejbližší Herní Akce: 
  • Dobrodružství se strýčkem Vegou - právě probíhá