Hodnosti nemají až tak velký vliv na sílu vlka. Není pravidlem, že když se utkají dva vlci, musí vyhrát ten s vyšší hodností. Hierarchie je především o schopnosti respektovat.

Hodnosti Smečky

Alfa
Nejvyšší post ve vlčí smečce. Můžou být jen dva - pár. Momentálně si na tomto místě hřeje zadek Arwen společně se Summer.
 
Beta
Nejvyšší dosažitelný post pro všechny, kdo nehacknou stránky nebo se nevecpou na místo Miss Vlčice alias Arwenovy družky. Obvykle se Bety považují za ty nejsilnější, nejschopnější v boji. Najednou mohou tuto hodnost mít pouze čtyři vlci.
 
Delta
Běžný člen. Je fajn být delta.
 
Omega
Jakmile máte post Omega (což když přijdete, máte), nad hlavou jako by vám blikal obří neonově růžový svítící nápis "kopni si do mě". Omega je vlastně jen jiné slovo pro obětní beránek
 

Ale žádný strach!  Hodnost si můžete zvýšit, když budete štvát Arwena tak i snížit... Pokud nebudete naši velkou alfu moc provokovat, nemusíte být Omega napořád.
Upozorňuji, že úkoly na hodnosti bude potvrzovat či odmítat Arwen, takže v žádném případě nečekejte nějakou spravedlnost. Je to tvor z maa a kostí jako my všichni a každý z nás ví, jak těžké je být v něčem nestranný. Obzvlášť, když vám někdo nabídne sušenky. Občas vám může post neuznat kvůli naprosté kravině, občas vám může i přilepšit.

Posty pro Smečku

HODNOSTI Horské Hlídky

 

Velitel Horské hlídky
Je jen jeden a rozhoduje nade všemi. Tento post je určen pouze pro vlka. V případě, že má velitel partnerku - což není zakázáno - nemění to nic na faktu, že jediným velitelem je stále velitel sám.

Kapitán Horské hlídky
Velí velícím bojovníkům (i normálním, samozřejmě) a v jednu dobu mohou tohotu postu dosáhnout maximálně tři vlci/vlčice.

Velící Bojovník
Jsou to vlci, kteří už se za svou dobu u hlídky stihli prosadit. Mají právo velet všem bojovníkům a ti jsou povini je poslouchat.

Bojovník
Ano, zní to sice hezky, ale nedělejte si iluze, tito vlci nejsou nic jiného než vojáci posláni do první linie pro jistou smrt. Jejich práce je bojovat s vyhnanci, což jen málokdy končívá dobře. Tento post dostane každý nový člen hlídky.

 

A teď jeden post mimo... 

Samostatná jednotka
Jsou to vlci, kteří většinou moc nevynikají v boji, ale dokáží hlídce sloužit jinak. (Příklad: Wind Theif - Pozorovatel/Průzkumník/Špeh) Tohoto postu může dosáhnot kdokoliv a kdykoliv po předvedení, že je opravdu hoden jiné užitečné práce. Tento post je mimo všechny ostatní a jediný, kdo samostatným jednotkám může velet je Velitel Horské hlídky osobně.
 

Posty pro Hlídku

Vyhnanci

Nemají žádnou smečku, tudíž nemůžou mít ani hierarchii. Jsou to jen vyhnaní vlci trpící v pustině za horami.

Nejbližší Herní Akce: 
  • --- XXX ---
Coming soon:
  • Vzhledy
  • Neherní postavy (Ok... not so soon.)
Aktuální stav ve Xikuratu 
Po Thunderově návštěvě je podstatná část lesa u jezera zničená. Jinak ale zatím celé údolí prosperuje. Kdy se tato situace změní je však jen otázkou času. Telesphoros, Acantha i Reklan obdrželi zprávu o přicházejícím Kahalliem. Jak s ní naloží se však pravděpodobně dozvíme až ve chvíli, kdy místo měsíce vysvitne rudé slunce. 
Krom zpárvy o Kahalliem, si však stromy i zvířata šeptají i o příchodu někoho jiného. Právě toho, před kterým jeden z nejstarších členů hlídky Xikurat tolikrát varoval. Může to být ale pravda? Odpověď s jistoutou znají jen dvě stvoření. Budoucnost celého Xikuratu leží v tlapách tří bohů, dvoumesíčního vlčete a jedné vlčice. Jak se zachovají?
 
Více o momentální situaci (počasí atp.) ZDE.