Aktuální stav

Sníh roztál a nadchází lehce pošmourné jaro. Jeden den svítí slunce, další prší, není výjimkou ani občasný sníh, většinou spíš v noci.
 
Už nějaký čas je kdesi v Xikuratu, pravděpodobně u hor, uměle vytvořené jezero, na jezeře ostrov a u jezera vodopád. Na ostrov vede notně prohnilý kmen stromu, který se na jaře pořádně nacucal deštěm, v létě hezky ztrouchnivěl, není bezpečné na něj lézt.
 
Červený bod označuje místo, kde je vyhloubená tůň, v které žije rohatka. Nikam mimo tůň se nedostane, ale v hluboké vodě může být velkým nebezpečím. Zkuste se do tůně neprobořit ledem, nemuselo by to býti příjemné.
 
Bílý bod, tam je stopa po jakémsi požáru. Nic zajímavého, stará událost.
Nejbližší Herní Akce: 
  • --- XXX ---
Coming soon:
  • Vzhledy
  • Neherní postavy (Ok... not so soon.)
Aktuální stav ve Xikuratu 
Po Thunderově návštěvě je podstatná část lesa u jezera zničená. Jinak ale zatím celé údolí prosperuje. Kdy se tato situace změní je však jen otázkou času. Telesphoros, Acantha i Reklan obdrželi zprávu o přicházejícím Kahalliem. Jak s ní naloží se však pravděpodobně dozvíme až ve chvíli, kdy místo měsíce vysvitne rudé slunce. 
Krom zpárvy o Kahalliem, si však stromy i zvířata šeptají i o příchodu někoho jiného. Právě toho, před kterým jeden z nejstarších členů hlídky Xikurat tolikrát varoval. Může to být ale pravda? Odpověď s jistoutou znají jen dvě stvoření. Budoucnost celého Xikuratu leží v tlapách tří bohů, dvoumesíčního vlčete a jedné vlčice. Jak se zachovají?
 
Více o momentální situaci (počasí atp.) ZDE.