Rozpis administrátorů

Zde najdete, co jednotliví administrátoři spravují.

Je to tu kvůli tomu, abyste věděli, na koho se máte obrátit, pokud někde leží vaše víc než týden nevyřízená žádost.

Administrátoři

Arwen

Hlavní administrátor. Schvaluje registrace, dělá stránkám reklamu a... taky štve lidi, dělá divný vůdcovský činnosti... a tak.

Wind Theif

Wind se stará o chat. Má nad ním naprostou nadvládu. A je to také jediné místo, kde má jeho slovo větší váhu, než Arwenovo. Má právo rozhodovat, kdo z neregistrovaných může a nemůže hrát. Také může případně někomu z registrovaných jakkoliv přihoršit na základě špatného chování na chatu. (V nejhorším případě hrozí i vyhození.)

Summer
Hlavní profilník stránek.
 Stará se o správné údaje (hodnosti, tituly, stuff). Pokud budete mít problém s čímkoliv na vašem profilu, obraťte se nejlépe na ní. (Summer samozřejmě  nemá povinnost vám vyhovět.)
 
Cute
Generál propagačního oddělení.
 
 
 
 
 

Další funkce

Smečkový ilustrátor
Tito lidé, překvapivě, ilustrují stránky. Kreslí profilové obrázky členům, kteří si nenakreslí vlastní, doplňují obrázky na stránky a tak dále, a tak dále.
Členové s touto funkcí: Arwen, Lesui.
(V případech největší nouze i Wind Theif)
 
 
 
Reprezentant/ Reklamník
Členové s touto funkcí: Summer

Nejasnosti?

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek

Nejbližší Herní Akce: 
  • --- XXX ---
Coming soon:
  • Vzhledy
  • Neherní postavy (Ok... not so soon.)
Aktuální stav ve Xikuratu 
Po Thunderově návštěvě je podstatná část lesa u jezera zničená. Jinak ale zatím celé údolí prosperuje. Kdy se tato situace změní je však jen otázkou času. Telesphoros, Acantha i Reklan obdrželi zprávu o přicházejícím Kahalliem. Jak s ní naloží se však pravděpodobně dozvíme až ve chvíli, kdy místo měsíce vysvitne rudé slunce. 
Krom zpárvy o Kahalliem, si však stromy i zvířata šeptají i o příchodu někoho jiného. Právě toho, před kterým jeden z nejstarších členů hlídky Xikurat tolikrát varoval. Může to být ale pravda? Odpověď s jistoutou znají jen dvě stvoření. Budoucnost celého Xikuratu leží v tlapách tří bohů, dvoumesíčního vlčete a jedné vlčice. Jak se zachovají?
 
Více o momentální situaci (počasí atp.) ZDE.