Rozpis administrátorů

Zde najdete, co jednotliví administrátoři spravují.

Je to tu kvůli tomu, abyste věděli, na koho se máte obrátit, pokud někde leží vaše víc než týden nevyřízená žádost.

Administrátoři

Arwen

Hlavní administrátor. Schvaluje registrace, dělá stránkám reklamu a... taky štve lidi, dělá divný vůdcovský činnosti... a tak.

Wind Theif

Wind se stará o chat. Má nad ním naprostou nadvládu. A je to také jediné místo, kde má jeho slovo větší váhu, než Arwenovo. Má právo rozhodovat, kdo z neregistrovaných může a nemůže hrát. Také může případně někomu z registrovaných jakkoliv přihoršit na základě špatného chování na chatu. (V nejhorším případě hrozí i vyhození.)

Kieran
Hlavní profilník stránek.
 Stará se o správné údaje (hodnosti, tituly, stuff). Pokud budete mít problém s čímkoliv na vašem profilu, obraťte se nejlépe na něj. (Kieran samozřejmě  nemá povinnost vám vyhovět.)
 
Cute
Generál propagačního oddělení.
 
 
 
 
 

Další funkce

Smečkový ilustrátor
Tito lidé, překvapivě, ilustrují stránky. Kreslí profilové obrázky členům, kteří si nenakreslí vlastní, doplňují obrázky na stránky a tak dále, a tak dále.
Členové s touto funkcí: Arwen, Lesui.
(V případech největší nouze i Wind Theif)
 
 
 
Reprezentant/ Reklamník
Členové s touto funkcí: Kieran

Nejasnosti?

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek

Nejbližší Herní Akce: 
  • EVAKUACE   -   29. 8. 2019  18:00
  • Kahallie   -   ?
Coming soon:
  • Doplňující obrázky vlků i míst v Xikuratu
Aktuální stav ve Xikuratu 
V Xikuratu panuje panika. Vyhnanci v sebevražedných pokusech přebíhají hory a dokonce se snižují k něčemu takovému, jako jsou organizované skupiny pokoušející se dostat se přes hlídku. Zpráva o Kahalliem už dorazila snad ke každému. Stejně jako všechna zvěř, i smečka se rozhodla utéct. Zatímco se Arwen chystá na dlouhou cestu, Wind Theif se rozhodl požádat o pomoc jiného boha. Toho, který nabízí nesmrtelnost.