O Xikuratu

Náš svět se nachází v mírném podnebném pásmu. Žijí zde běžná zvířata mírného pásma. To znamená stáda jelenů, zajíci, divocí králíci, divnooká prasata. Může se stát, že potkáte i medvěda či rysa, nicméně je to velmi nepravděpodobné. Z dravého ptactva je to převážně káně, jestřáb a raroh.

Klasicky se zde střídají čtyři období, každé trvá přibližně stejnou dobu. Aktuální je určeno podle reálného období. Také jestli je den či noc můžete brát podle toho, co vidíte z okna, ale to už je na vás. Nestává se každý den, že by jsme tu měli tornáda či dokonce vlny tsunami. Ty nemáme vlastně nikdy, pokud si bohové nerozhodnou hrát. Není tu moře a jsme v jakž takž závětří. Ačkoliv silný vítr i bouřky se zde vyskytnout mohou. 

V zemi vyhnanců je všemu trochu jinak. Tam toho moc nepotkáte. Jedině vyhnané vlky, co se vás pravděpodobně pokusí sežrat. V zemi vyhnanců je cokoliv živého potencionální potravou. Rostiny tam také nejsou, jen pár uschlých věcí a mrtvé lesy. Mrvé lesy se skládají z uschlých stromů, jejichž holé větve ční do stran. Není v nich nic neobvyklého, snad jen stín, do kterého se můžete skrýt v dobách horka. Voda tu prakticky neexistuje. Když je v údolí nebo nad horami silný déšť, stane se, že trochu zaprší i v zemi vyhnanců, ale brzy vše zase vyschne. Dá se nalézt pár hodně špinavých louží, ale je to velmi výjimečné. Čím dál od hor, tím menší pravděpodobnost, že naleznete vodu. 

Pro více informací pokračujte do podsložky Mapa.

Vlci ve smečce:
Arwen - alfa
Summer - alfa

Angel
Blade
Kiban
Korietta
Lesui
Miritai
Moon
Niërra
Štěňata:
Avicii
Gustav
Kieran
Lilith
Siegfried
Skadi
Orbiss Aceto

Vlci v hlídce:
Thunder - velící bojovník
Asseke
Cute
Erik
Wind Theif

Vyhnanci:
Akatora
Creepy
Faust
Kaydar
Koro
Merita
Moonlit
Wild

Další tvorové:
Lišky:
Abraham - mazlíček (whanal)
Lilla - mazlíček
Koně:
Crow 
Escärgande 
Ichabod - mazlíček
Jelen:
Arsenius 
Steve 
Další:
Tricky Tyler - mazlíček (pštros)
Max - mazlíček (fénix)
Odila (vodní rohatka)
Sophie (člověk)

Nejbližší Herní Akce: 
  • EVAKUACE   -   29. 8. 2019  18:00
  • Kahallie   -   ?
Coming soon:
  • Doplňující obrázky vlků i míst v Xikuratu
Aktuální stav ve Xikuratu 
V Xikuratu panuje panika. Vyhnanci v sebevražedných pokusech přebíhají hory a dokonce se snižují k něčemu takovému, jako jsou organizované skupiny pokoušející se dostat se přes hlídku. Zpráva o Kahalliem už dorazila snad ke každému. Stejně jako všechna zvěř, i smečka se rozhodla utéct. Zatímco se Arwen chystá na dlouhou cestu, Wind Theif se rozhodl požádat o pomoc jiného boha. Toho, který nabízí nesmrtelnost.