Vlčata

Avicii

Jméno: Avicii   Druhé jméno: První Jiskra   Pohlaví: Samice   Náboženství Víra v sedm   Titul Member Datum registrace: 17. 2. 2017   Hodnost: Omega   Věk: 2 měsíce   Schopnosti: Element:...
+

Siegfried

Rodina Otec:  Matka:  Bratři Sestry:   Datum narození 17.2.     Povaha Klid - oheň Nekurvaklid - vítr   Co se týče povahy - je tichej. Tichej a prohnanej. Pozorovatel. Je ambiciózní, stejně jako Skadi a Orbiss, ale narozdíl od nich potichu. Je...
+

Vlčata

Jména obou partnerů: 
Jméno vlčete: 
Datum narození: 
Povaha: 
Vzhled: 
 
Vlčat můžete mít najednou nejvíce osm. Co se týče vzhledu, buď váš vlastní výtvor, či slovní popis, podle kterého vlče nakreslí smečkový ilustrátor.

Vlčata

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek

Nejbližší Herní Akce: 
  • --- XXX ---
Coming soon:
  • Vzhledy
  • Neherní postavy (Ok... not so soon.)
Aktuální stav ve Xikuratu 
Po Thunderově návštěvě je podstatná část lesa u jezera zničená. Jinak ale zatím celé údolí prosperuje. Kdy se tato situace změní je však jen otázkou času. Telesphoros, Acantha i Reklan obdrželi zprávu o přicházejícím Kahalliem. Jak s ní naloží se však pravděpodobně dozvíme až ve chvíli, kdy místo měsíce vysvitne rudé slunce. 
Krom zpárvy o Kahalliem, si však stromy i zvířata šeptají i o příchodu někoho jiného. Právě toho, před kterým jeden z nejstarších členů hlídky Xikurat tolikrát varoval. Může to být ale pravda? Odpověď s jistoutou znají jen dvě stvoření. Budoucnost celého Xikuratu leží v tlapách tří bohů, dvoumesíčního vlčete a jedné vlčice. Jak se zachovají?
 
Více o momentální situaci (počasí atp.) ZDE.