Pravidla

Tato pravidla je nucen dodržovat každý uznaný člen smečky. V případě, že se tak dít nebude, bude po zásluze potrestán. 

  1. Chovejte se slušně, respektujte všechny vlky.

  2. Nevydávejte se za jiné hráče - jednou máte vlastního vlka, tak proč krást cizího?

  3. Mějte pouze jednu postavu (jednoho hlavního vlka). 

  4. Pište pravopisně správně česky a slovensky. Schopnost psát je dar a za oba tyto jazyky byli naši předkové kdysi ochotní bojovat a trpět.

  5. Neschovávejte se za jména "Anonym", "Já", "Někdo" a podobně. Pokud se musíte stydět za to, co říkáte, možná je lepší o tom držet tlamu.

  6. Neporušujte autorská práva těchto stránek. Podle zákonů ČR by vás to mohlo vyjít i pěkně draho.

 

Pokud budete mít k pravidlům jakýkoliv dotaz, obraťte se na administrátora, nejlépe na Arwena.

 

Níže, pod obřím žlutým nápisem Pravidla, najdete rozepsaný věci. Je to spíš Arwenovo rozčílený konstatování neustále nedodržovaných pravidel než co jiného, takže se omlouvám za všechna případná neslušná a urážlivá slova. 
(Tento text berte jako varování.)

Pravidla:

Trestné body, pozitivní body. Důležité.

To je něco, o čem by jste vážně měli vědět. Každý admin má vlastní tabulku, do které vám může napsat trestné či pozitivní body. 

Pozitivní body získáte když admina něčím potěšíte, prokážete se jako inteligentní bytosti, s něčím pomůžete a tak podobně. Čas od času jsou o pozitivní body soutěže. A co za ně získáte? Nejen že vám budou admini nakloněni, mimo to za to můžete získat nějakou odměnu, jakou, to závisí na náhodě a adminovi. 

Trestné body jsou, jak už název napovídá, za trest. Když něčím admina naštvete, když jste otravní, hloupí, nechápaví. Občas se trestné body sypou jako letní déšť, což ale neznamená, že je můžete podceňovat. Když máte určitý počet těchto bodů (záleží na adminovi), dostanete trest. Buď vám může být odebrána nějaká schopnost vašeho vlka, či budete jinak znevýhodnění. Snažte se těchto bodů mít co nejmíň a moc nás nesrat.

Registrace odeslaná... a co teď?

Pravděpodobně čekáte na schválení od Arwena. Můžete se jít podívat na chat (odkaz najdete v sekci HRA) a povídat si tam s členy smečky. Pokud už by jste chtěli hrát, můžete požádat o povolení někoho z adminů, nejlépe Arwena. Když vám to nedovolí, tak se kurva nehádejte. Život na smečce vám to fakt neusnadní.

Také bych nedoporučoval ptát se adminů, jestli už vaši registraci viděli a kdy ji schválí. Když budete moc otravní, dostanete trestné body, nebo bude vaše registrace jednoduše smazána bez přijetí. 

Barvy na chatu.

Když má někdo stejnou barvu na chatu, nerozčilujte se. Budete tim akorát rozčilovat ostatní. Pokud je to někdo, s kým se na chatu setkáte jen málokdy, v klidu si barvu nechte, či si ji změňte jen na dobu, kdy tam tento návštěvník bude. Pokud se setkáváte častěji a vaše barvy vážně nejdou rozeznat, dohodněte se, kdo si barvu změní. Stačí opravdu jen o odstín. 

Dva hráči mají stejnou barvu a vás to rozčiluje? Můžete je jemně upozornit, že se vám jejich barva plete. Za prohlášení typu "Hele, ty, změň si okamžitě barvu!! Máte jí stejnou!!" vám je Arwen schopen napařit třeba deset trestných bodů. Protože ho to kurva sere. Stejně jako dalších milion věcí. 

Nejbližší Herní Akce: 
  • EVAKUACE   -   29. 8. 2019  18:00
  • Kahallie   -   ?
Coming soon:
  • Doplňující obrázky vlků i míst v Xikuratu
Aktuální stav ve Xikuratu 
V Xikuratu panuje panika. Vyhnanci v sebevražedných pokusech přebíhají hory a dokonce se snižují k něčemu takovému, jako jsou organizované skupiny pokoušející se dostat se přes hlídku. Zpráva o Kahalliem už dorazila snad ke každému. Stejně jako všechna zvěř, i smečka se rozhodla utéct. Zatímco se Arwen chystá na dlouhou cestu, Wind Theif se rozhodl požádat o pomoc jiného boha. Toho, který nabízí nesmrtelnost.