Zde si můžete zvolit vedlejší postavu k hraní. Oproti vaší hlavní postavě je toto jiné v tom, že si ji nevymyslíte, nýbrž převezmete již vytvořený charakter s minulostí, povahou i schopnostmi. Nemůžete mít charakter, který už někdo vlastní.

V případě zájmu o nějakou postavu napište někomu z administrátorů na chatu.

Pozn.: To, že je někdo zařazen mezi vyhnance, neznamená, že žije v zemi vyhnanců, ani že o tom ví. Ale každý kdo není ve smečce, nebo hlídce se mezi vyhnance řadí.

Nejbližší Herní Akce: 
  • --- XXX ---
Coming soon:
  • Vzhledy
  • Neherní postavy (Ok... not so soon.)
Aktuální stav ve Xikuratu 
Po Thunderově návštěvě je podstatná část lesa u jezera zničená. Jinak ale zatím celé údolí prosperuje. Kdy se tato situace změní je však jen otázkou času. Telesphoros, Acantha i Reklan obdrželi zprávu o přicházejícím Kahalliem. Jak s ní naloží se však pravděpodobně dozvíme až ve chvíli, kdy místo měsíce vysvitne rudé slunce. 
Krom zpárvy o Kahalliem, si však stromy i zvířata šeptají i o příchodu někoho jiného. Právě toho, před kterým jeden z nejstarších členů hlídky Xikurat tolikrát varoval. Může to být ale pravda? Odpověď s jistoutou znají jen dvě stvoření. Budoucnost celého Xikuratu leží v tlapách tří bohů, dvoumesíčního vlčete a jedné vlčice. Jak se zachovají?
 
Více o momentální situaci (počasí atp.) ZDE.